Gatunek 8472 puka do Twych drzwi

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • Diensdale
  Participant
  #7714

  Dołączona grafika

  Gatunek 8472 pojawił się w Voyagerze i był tak mało eksplorowany, że pozostawił twórcom STO spore pole do popisu. W enigmatycznym dev blogu pokazali, jak mają wyglądać zaktualizowane statki i czym będą się cechowały.

  [more]

  Fregata

  Dołączona grafika

  Będzie szybsza i inteligentniejsza. Bardziej skłonna do rajdów na pełnej prędkości. Fregaty będą też powszechniej występować, ponieważ będą wystrzeliwane z pancerników rasy Undine.

  Krążownik

  Dołączona grafika

  Ten statek za wiele się nie zmieni. Poprawione zostanie jego AI. Krążowniki Undine mają w zamyśle chętniej łączyć się w łańcuchy. One również mają dokonywać częstszych nalotów i ostrzału z baterii dziobowych i rufowych.

  Statek wojenny

  Dołączona grafika

  Nie czarujmy się, jest brzydki, ale za to potrafi przywalić. Jego zdolności do zadawania potężnych obrażeń zostaną podniesione. Oczywiście będzie sprytniejszy i efektywniej będzie wykorzystywał swoje specjalne umiejętności. Twórcy gry enigmatycznie zapowiadają również zdolność do otwierania szczelin w podprzestrzeni prowadzących do płynnej przestrzeni. Tutaj, jednak brak dalszych szczegółów.

  Pancernik

  Dołączona grafika

  Wisienka na torcie. Posiada zdolność przywoływania fregat klasy Dahut z płynnej przestrzeni. Jego możliwości zostaną zwiększone, ale osobista siła ognie będzie odrobinę niższa niż pancerników Voth. Tym niemniej twórcy zapowiadają, że samo podniesienie możliwości fregat znacząco podniesie możliwości ofensywne pancernika gatunku 8472.

  Czyżby nowe pudełka były już ustalone? [/more]

  iron1992
  Participant
  #115896

  Czyli szykuje się ostra rozpierducha a ciekawe czy z pudełek będą częściej wyskakiwać, oby.

  Diensdale
  Participant
  #115898

  Na oficjalnym forum Branflakes kategorycznie zaprzeczył, że kolejne pudełka będą Undine 🙁 Szkoda.

  Slawek
  Moderator
  #115901

  Szkoda.

  Dodanie pudełek Undine byłoby równie absurdalne jak dodanie pudeł Borg albo Iconian.

  Kontrowersji wystarczy już w związku z tymi dotychczasowymi okrętami innych frakcji. Niech przynajmniej Cryptic się wstrzyma z dodawaniem okrętów gatunków, które rzekomo powinny stanowić głównych antagonistów gry.

  Dla wielu osób już okręty temporalne były przegięciem.

  FAB
  Participant
  #115904

  Dla wielu osób już okręty temporalne były przegięciem.

  Abstrahując od faktu, że są fajne (zwłaszcza Mobius), to jak najbardziej się z tą opinią zgadzam.

  I. Thorne
  Participant
  #115924

  Jeszcze okrety Elachi czy Voth maja sens - daloby sie je zdobyc abordazem. Ale jak sobie wyobrazacie lataniem biologicznym statkiem Undine? gdzie sie zmiesci zaloga? Juz tholianskie sprzety byly dla mnie przegieciem...

  Diensdale
  Participant
  #115928

  Ja tam bym jakoś wlazł do niego 😉

  Odan
  Participant
  #115930

  po treści tego dev bloga podejrzewam że Undine pojawią się w featured episode zapowiadanym na sezon 8,5 lub naprawili Terradome :ok:

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram