farma.pl

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
  • Author
    Participant

czyżby to był koniec farmienia? brak możliwości uruchomienia prywatnych rozgrywek, ktoś wie o co chodzi, na stonline.pl jest o zmianie ilości dilithu tylko

Piotr
    Keymaster

To było zapowiedziane w patchnotes. Pewnie szybko wróci.

Melnikor
    Participant

Wrócić wróci, ale prawdopodobnie zmodyfikowane tak żeby ludzie grali publiczne PvP, a nie prywatne chalenge na farmienie Dilithu.

MnICH
    Participant

Wydaje mi sie, ze na forum wypisywali jakoby wylaczenie mozliwosci tworzenia prywatnych pokoi "challenge" bylo spowodwane zbytnim obciazeniem serwera. Mozliwe ze to samo powodowalo wyrzucanie z grupy i po 10 sekundach z FA co trafialo mi sie dosc czesto. Nie sadze by mialo to cokolwiek wspolnego z "farmieniem dylitu poprzez pvp".

mad
    Participant

może robią jakąś modernizacje po prostu

FAB
    Participant

Na pewno było to uszkodzone po patchu S7, więc może wyłączyli to chwilowo, by spróbować naprawić... trzymam kciuki, że mam rację.

Helenth
    Participant

To było zapowiedziane w patcgnotes.

Masz racje, to było zapowiedziane w patchGNOTES 🙂

Piotr
    Keymaster

Masz racje, to było zapowiedziane w patchGNOTES 🙂

Ot wredota. ;> Dzięki.

Slawek
    Moderator

PvP Queue updates:

Private PVP Challenge matches that use settings below the default settings will no longer count towards PVP daily mission objectives.

😛

MnICH
    Participant

PvP Queue updates:

Private PVP Challenge matches that use settings below the default settings will no longer count towards PVP daily mission objectives.

😛

Na oficjalnym forum jest niezly placz z powodu tej poprawki. 😉

Ugand
    Participant

Dołączona grafika

Silver Phoenix
    Participant

Cóż, może dzięki temu KDF odżyje... Wiecie, Sortie Alpha, Sortie Bravo, Defend the Empire... 😉

Slawek
    Moderator

KDF odżyje - więcej osób będzie farmić kontrabandę na misjach doff ;P

Smiecho
    Participant

Nie ukrywam, że jestem zainteresowany kontynuacją zabawy w farmę. Nie w kontekście zbierania łatwego dilithium, ale bardziej dla mozolnego zbierania 70 dailików i związanego z tym accolade. Raz dziennie mi wystarczy. I tak się zastanawiam. Z arenką nie ma problemu, bo nie ma co tam kombinować tylko trzeba tłuc, ale jak najszybciej zrobić scenariusz?

Jeśli jedna osoba biega do głównej bazy z wirusem (7 punktów) i zabija tam czekającego przeciwnika (1 punkt), to zebranie 60 punktów zabiera 10 minut. Razy 3 i mamy ponad pół godziny... Czy jest sposób, żeby zrobić to szybciej? Nawet kosztem dilithium, bo na to są przecież fajniejsze sposoby. 😉

Im więcej osób, tym lepiej. Moja propozycja wersji na trzy osoby: jedna niebieska daje się zabijać, dwie czerwone na przemian biegają do bazy.

Macie lepsze pomysły?

LIBERTO
    Participant

a po co chcesz zbierać 60 pkt? przecież możesz to zmienić na 10

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram