Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Fandom a Internet

Fandom a Internet

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • Antikan
  Participant
  #4178

  Witam wszystkich,

  Kiedyś pod pseudonimem Ankieter umieściłem na forum ankietkę o fandomie, co związane było z moimi przygotowaniami do napisania magisterki. Prosiłem żebyście ją odesłali, a później dokładałem link do zautomatyzowanego kwestionariusza na stronie Internetowej.

  Obiecywałem wtedy, że jak się mgr ukaże to podzielę się z Wami wynikami badań. No i dopiero teraz część pracy wyszła w postaci artykułu w jednej książce - Media i społeczeństwo. Nowe strategie komunikacyjne, (red.) M. Sokołowski, Toruń 2008.

  Dla zainteresowanych wynikami badań o polskim fandomie, a w szczególności temu jak na niego wpływ Internet śpieszę dodać, że nie trzeba kupować książki. Na swoim blogu zamieściłem ów artykuł (podzieliłem go na trzy części), oto odnośniki:

  http://popularny.blogspot.com/2008/12/fand...ernet-cz-i.html

  http://popularny.blogspot.com/2008/12/fand...rnet-cz-ii.html

  http://popularny.blogspot.com/2008/12/fand...net-cz-iii.html

  Zapewne niektórzy z Was rozpoznają swoje wypowiedzi i nicki. Śpieszę dodać, że na zamieszczenie wszystkich wypowiedzi nie starczyło po prostu miejsca, wszystkie natomiast były bardzo wartościowe i przydały mi się bardzo.

  Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję!!!

  Zapraszam jednocześnie do czytania popbloga, który traktuje w głównej mierze o fandomach właśnie – moim podstawowym i pasjonującym mnie zagadnieniu. Znajdziecie tu dużo artykułów o fandomach, fanfiction, kulturze fanów i rzeczach pokrewnych – etykieta fani liczy póki co 14 wpisów, ale zamierzam wkrótce zintensyfikować działalność…

  Pozdrawiam serdecznie

  fluor
  Keymaster
  #66983

  Dzięki. Należysz chyba do nielicznych wyjątków, którzy po przeprowadzonych badaniach chwalą się ich wynikami. To nie jest zbyt częsta praktyka niestety.

  Antikan
  Participant
  #66987

  Uznałem to za swój obowiązek 🙄 W ogóle wtedy przeprowadziłem te badania trochę "z ukrycia" nie przyznając się, że też jestem członkiem forum. Taka metodologia...

  fluor
  Keymaster
  #66988

  To się nazywało chyba wywiad zaangażowany, ale nie jestem pewien 😉

  Zarathos
  Participant
  #66989

  Ciekawy tekst. Fajnie, że się nim podzieliłeś "z szeroką publicznością".

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram