Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Dwayne ‘The Rock’ Johnson jako Sinbad?

Dwayne ‘The Rock’ Johnson jako Sinbad?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Aeth
  Participant
  #5822

  Dwayne Johnson, znany wcześniej jako "The Rock", jest wymieniany jako jeden z kandydatów do roli Sinbada w nadchodzącym filmie Chucka Russella - Arabian Nights. Obaj panowie współpracowali już przy produkcji Króla Skorpiona.

  [more]W pozostałych rolach obsadzeni zostali już Liam Hemsworth jako główny bohater, młody dowódca statku, a także Anthony Hopkins, który wcieli się w złego czarnoksiężnika odpowiedzialnego za śmierć ukochanej Sinbada.

  Arabian Nights ma być epicką opowieścią utrzymaną w klimacie Piratów z Karaibów, Księcia Persji czy Starcia Tytanów, zrealizowaną w pełnym 3D. Jej fabuła skupiać się będzie wokół młodego kapitana statku, który zostaje zmuszony połączyć siły z Sinbadem, Aladynem i jego dżinem, aby uratować Szeherezadę i jej królestwo przed siłami ciemności.

  Póki co nie ma jeszcze żadnych informacji o terminie rozpoczęcia produkcji.

  Źródło: Screen Rant[/more]

  Coen
  Participant
  #93875

  Jeśli będzie z Rockiem to będzie można obejrzeć. Zawsze gości lubiłem a po obejrzeniu kilku starych Wrestlemani - tym bardziej 🙂

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram