Forum Fandom Kluby i grupy Dni Fantastyki 2010

Dni Fantastyki 2010

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Aquenral
  Participant
  #5553

  Witam wszystkich, może niektórzy mnie jeszcze pamiętają. 😉

  Chciałem zaprosić wszystkich fanów Star Treka (i nie tylko!) na Dni Fantastyki 2010, wrocławski konwent, który obędzie się w dniach 25-27 czerwca bieżącego roku we wrocławskiej Leśnicy. Konwent organizowany jest w CK Zamek, a dodatkowym miejscem imprezy będzie Szkoła Podstawowa nr 51 przy ul. Kręcickiej 50 (nocleg plus nocna integracja); na miejscu dostępne będą wieloosobowe sale noclegowe, prysznice oraz aneks kuchenny z wyposażeniem. Wymagane oczywiście własne karimaty i śpiwory, a w przypadku osób niepełnoletnich także zgoda rodziców lub opiekunów.

  Tematem przewodnim tegorocznych Dni Fantastyki będą mrok i groza. Standardowo już, obok innych bloków tematycznych (między innymi Star Wars, odbędzie się po raz pierwszy pełen trzydniowy blok Science-Fiction!

  Akredytacja:

  Dostępne będą następujące rodzaje wejściówek

  * Karnet 3-dniowy - 30 zł.

  * Karnet 3-dniowy w przedsprzedaży - 25 zł.

  * Bilet jednodniowy piątek lub sobota - 20 zł.

  * Bilet jednodniowy niedziela - 15 zł.

  * Opłata noclegowa - 10 zł.

  Uwaga! W tym roku nastąpiła zmiana w kwestiach zniżek. Jeśli autor prelekcji przybywa na konwent jedynie w dniu swojego wystąpienia, ma zapewnione darmowe wejście oraz jeden nocleg. Jeśli chce uczestniczyć w większej ilości dni konwentu, tak jak poprzednio płaci połowę kosztów akredytacji. Autorzy dwóch lub więcej punktów programu są całkowicie zwolnieni z opłaty konwentowej.

  Przedsprzedaż:

  Przedsprzedaż biletów i rezerwacja elektroniczna dostępna jest w dniach 12 kwietnia - 7 czerwca. Ceny obowiązujące w przedsprzedaży:

  * Karnet trzydniowy - 25 zł (zyskujesz cenny czas przy akredytacji i 5 zł w kieszeni)

  * Karnet + nocleg - 34 zł (zyskujesz cenny czas przy akredytacji i 6 zł w kieszeni)

  Program:

  Panele tematyczne na tegorocznej imprezie obejmą bloki: Science-Fiction, Horror i Groza, Fantasy, Nauka i Publicystyka, Gwiezdne Wojny, Multimedia, LARP-y, Gry Bitewne, Gry Planszowe, Gry RPG, Konkursy, Fantastyka dla Dzieci.

  Wszelkie informacje ogólne można uzyskać od koordynatorów bloków, a także do osób odpowiedzialnych za program zgłosić propozycje własnych punktów programu.

  Blok Science-Fiction:

  Koordynator: Izabela "Taraissu" Rutkowska

  Program: Krzysztof "Aquenral" Rewak

  Zapraszamy po więcej informacji na stronę konwentu.

  ***

  Nie ukrywam, iż miło byłoby zobaczyć w programie trekowych prelekcji, które są raczej rzadkością na polskich konwentach. Mogę na razie zdradzić, że w programie znajdą się atrakcje związane z ogólnie pojętą fantastyką naukową, ale większość prelekcji skupi się na czymś konkretnym, nowym Battlestarze czy innych serialach sci-fi. Gorąco zachęcam do zgłaszania własnych punktów programu i do zobaczenia we Wrocławiu!

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram