Forum Fantastyka Star Trek Denobulianie

Denobulianie

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • Thengel
    Participant
    #1754

    Czemu nie ma ich w gatunkach zrzeszonych w federacji?! Jeżeli już za czasów Archera byli zaprzyjaźnieni z Ziemią? Czyżby bug naszych kochanych scearzystów?

    Tom
    Participant
    #9478

    Pewnie wymarli na tajemniczą chorobę Rickus Bermannus albo na Brannonusa Bragusa, a może na T'polussa? Kto wie? :mrgreen: A poważnie to pewnie zaraz zostaną włączeni do UFP z XXIV wieku, tak jak Enterprise NX-01 pojawił się (podobno) gdzieś w ready room Picarda.

    Ours
    Participant
    #10270

    W Firts Contact Picard powiedział, że do federacji należy ponad 150 ras. Osobiście znam tylko kilka ras członkowskich i nie widziałem, żeby gdzieś je wszystkie wymienili, więc można chyba przyjąć, że Denobulanie są członkami federacji.

    fluor
    Keymaster
    #10276

    W Firts Contact Picard powiedział, że do federacji należy ponad 150 ras. Osobiście znam tylko kilka ras członkowskich i nie widziałem, żeby gdzieś je wszystkie wymienili, więc można chyba przyjąć, że Denobulanie są członkami federacji.

    Hmm... niby tak, ale różne strony publikują nieco mniej oficjalne dane z różnych opracowań i innych etc.

    Poszukam lineczka, bo widziałem chyba coś podobnego...

    --==::[ some time later ]::==--

    No cóż, skleroza nie boli... a jeszcze 3 dni temu widziałem tę stronkę...

    Faktycznie, producenci musieliby być skończonymi idiotami, żeby publikować od razu pełną listę ras należących, gdyż wtedy mieliby zamkniętą furtkę do wprowadzania nowych.

    Można zakładać, że rasa ta nie miała znaczącego wpływu na historię Federacji aż do Dominion Wars, a później kto wie... (chociaż lepiej nie krakać 😛 ).

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram