Forum Trek.pl Newsy Star Trek Deep Space Nine na AXN Sci-fi

Deep Space Nine na AXN Sci-fi

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 33 total)
  • Author
    Keymaster

Po wieloletniej przerwie do polskiej telewizji wraca Star Trek: Deep Space Nine. Już od 2 marca widzowie AXN Sci-fi będą mogli ponownie rozpocząć przygodę na bajorańskiej stacji wraz z Benjaminem Sisko, Kirą Nerys i resztą załogi.

[more]

Dołączona grafika

Star Trek: Stacja kosmiczna, jak brzmi polski tytuł, emitowany będzie trzy razy w tygodniu - w poniedziałki, środy i piątki - o 22:00, z powtórkami dzień później o 9:00 i 15:00. Na razie telewizja potwierdziła emisję dwóch pierwszych sezonów serialu.

Źródło: Axnscifi.pl[/more]

kotek
    Participant

Nie moge sie doczekac! 😆

Silver Phoenix
    Participant

Star Trek: Stacja kosmiczna, jak brzmi polski tytuł, emitowany będzie trzy razy w tygodniu - w poniedziałki, środy i piątki - o 22:00

Znakomita pora dla Deep Sleep Nine, zaiste, odpowiednia... 😆

Lo'Rel
    Participant

Dla Deep Sleep może tak, ale nieświadomie pominąłeś informację o dwóch powtórkach? Przynajmniej w branżowej TV dbają o to, by nie ominąć żadnego odcinka.Teraz cholernie żałuję, że mam tylko zwykły AXN, choć pewnie za jakiś czas i tam dadzą.

The D
    Participant

DS9 to chyba najbardziej zaniedbany trek w Polskiej TV (nie licząc TAS). Kiedyś Polsat puścił kilka sezonów i koniec. Voyager tez co prawda nigdy nie został wyemitowany w całości, ale przynajmniej leciał dwa razy: na TV4 i C+ z dubbingiem.A DS9 jak najbardziej należy się wyemitowanie do końca.

Silver Phoenix
    Participant

Dla Deep Sleep może tak, ale nieświadomie pominąłeś informację o dwóch powtórkach?

Większość zainteresowanych tematem będzie w tym czasie w pracy albo w szkole - i nie mam tu na myśli podstawówki 🙂 Typowe godziny dla zapchajdziury...

Match
    Participant

Pamiętam, że jak byłem w podstawówce czy innym gimnazjum, to po powrocie do domu miałem TNG, a jakośniedługo później DS9. To były czasy 🙂

Erixin
    Participant

W końcu, jeszcze tylko Voyager!!!

Silver Phoenix
    Participant

Pamiętam, że jak byłem w podstawówce czy innym gimnazjum, to po powrocie do domu miałem TNG, a jakośniedługo później DS9. To były czasy 🙂

Farciarz. Ja pamiętam jeszcze pierwszą emisję TNG w TVP - bodajże 18.00 w piątek. I to była dobra pora. Potem było znowu TNG w TVP - o 11.00 w normalny dzień tygodnia - i to już nie była dobra pora 🙂

Lo'Rel
    Participant

Pamiętam, że jak byłem w podstawówce czy innym gimnazjum, to po powrocie do domu miałem TNG, a jakośniedługo później DS9.

O tak, też to pamiętam, to było gdzieś około 1997 - 98 roku.

Silver, w temacie o V na TVN dochodzilismy dlaczego coś leci o danej godzinie. Będzie zainteresowanie, to zmienią porę emisji. Z resztą niejednokrotnie sieć AXN emituje dany serial kilka razy i często o różnych porach. Więc niewykluczone, że niedługo zobaczymy DS9 o godz. 19.

GWYNBLEIDD
    Participant

Ja akurat na godzinę emisji nie mogę narzekać z racji pracy w systemie. To powoduje, że do domu wracam często po 21.30 więc przy kolacji będzie okazja obejrzeć coś dobrego i nie będzie kolidowało z The Walking Dead na Fox'ie 😉

mario es
    Participant

Akurat S T "Deep Space Nine" jeszcze nie miałem okazji oglądać , którego tym razem nadrobię ,dzieki za cynk bo pewnie by mi gdzieś umknął ten serial i zacząłbym oglądać go przez przypadek na AXNie od połowy sezonu.

GWYNBLEIDD
    Participant

Odświerzam temat - dziś 22.00 pierwszy odcinek DS9 - AXN Sci-Fi

Coen
    Participant

W sumie nikt jeszcze nie poruszył kwestii tłumaczenia. Jak sądzicie, jakie fajne kwiatki dostaniemy tym razem?:)

Pitmistrz
    Participant

Na pewno jakieś będą, kto wie może nawet obejrzę kawałek ale pewnie szybko przeniosę się na oryginał.Ja osobiście nie zapomnę kapitana "Sisoko"

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 33 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram