Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Czwarta nagroda Hugo dla Doktor Who

Czwarta nagroda Hugo dla Doktor Who

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #5795

  Doctor Who dostał czwartą nagrodę Hugo za Najlepszą Krótką Formę Dramatyczną, ale to nie koniec sukcesów nowego szefa ekipy serialu, Stevena Moffata.

  [more]Serial BBC dostał nagrodę za odcinek "Woda Marsa," do którego scenariusz napisali Russell T. Davies i Phil Ford. Reżyserem odcinka jest Graeme Harper. Inne nagrodzone odcinki to "Następny Doktor", pióra Daviesa i w reżyserii Andy'ego Goddarda oraz "Planeta martwych" Daviesa, Garetha Robertsa i Jamesa Stronga.

  "Doctor Who" dostał więcej nagród Hugo niż jakikolwiek inny serial telewizyjny. W sumie tyle, ile wszystkie produkcje spod znaku Star Treka: dwie nagrody Hugo za TOS ("The Menagerie" i "City on the Edge of Forever") i dwie za TNG ("Inner Light" i "All Good Things").

  Źródło: Airlock Alpha[/more]

  perekel
  Participant
  #92721

  No to wypada tylko pogratulawać! :ok: :yes:

  Magnes
  Participant
  #92722

  Sukcesów Moffata? Nagroda jest za rzeczy zrobione przez jego poprzedników. Moffat na razie odpowiada tylko za spadek oglądalności w nowym sezonie.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram