Forum Fantastyka Star Trek Co by było gdyby...

Co by było gdyby...

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • EMH Mark IX
  Participant
  #2145

  Bry 🙂 Tak mnie wczoraj naszło na małe gdybanko i postanowiłem się podzielić swoimi przemyśleniami.

  Część Pierwsza:

  Na początek pytanie - w jak szybkim czasie pojawiają się w świadomości kolektywu Borga umysły nowo dodanych istot? No bo jeżeli w czasie rzeczywistym, to Borg miałby z Polakami i Rosjanami mały problem.

  Dajmy na to, grupka dron transportuje się na typowe polskie wesele. Szybka asymilacja zachlanych weselników - i co?

  Nie wiem jak Wy, ale oddałbym wszystko, coby zobaczyć czule objęte i zataczające się od ściany do ściany drony i kolektyw ryczący "Szła dzieweczka do laseczka" 😀

  Cześć Druga:

  W "Dark Frontier" królowa okazuje w czasie asymilacji jakiś przejaw uczuć. Na prośbę Siódemeczki pozwala odlecieć 4 pozostałym rasy po asymilacji.

  Zastanawiałem się jak potoczyłaby się dalej historia Voyagera, gdyby w "Unimatrix 0" królowa pomogła załodze powrócić na Ziemię - ot tak sobie, bo miała dobry humor.

  BST
  Participant
  #20118

  Losy pewnie potoczyłyby sie podobnie jak po powrocie do alfy po END GAME dokładnie rok póżniej po Unimatrix 0. Z drugiej strony i tak dużo nie wiemy co sie stało z załogą po powrocie. Na pewno wiemy że Janeway została admirałem. Co do reszty załogi możemy niestety na razie tylko gdybać...[koniec spoilera]

  Ixion
  Participant
  #20131

  W "Dark Frontier" królowa okazuje w czasie asymilacji jakiś przejaw uczuć. Na prośbę Siódemeczki pozwala odlecieć 4 pozostałym rasy po asymilacji.

  To, co robi Królowa ma na celu pozyskanie Siedem dla jej planu produkcji nanitów w sprayu, więc nie jest to przejaw uczuć, a tylko podstępna taktyka przekabacania Siedem.

  AHM
  Participant
  #20184

  Co do reszty załogi możemy niestety na razie tylko gdybać...

  Tak gdybając to pewnie każdy dostał awans, Chakotay może nawet został kapitanem jakiegoś okrętu. Peris i Torres, ciekawa propozycja w End Game.

  r_ADM
  Participant
  #20185

  ^ a moze maquis zostaliby postwieni przed sadem...swoja droga to ciekawe, watek maquis mial szanse stac sie bardzo ciekawym, ale widac ze execi bardzo szybko zapomnieli o tym bardzo obiecujacym elemencie.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram