Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Chang'e-3 wylądował na Księżycu

Chang'e-3 wylądował na Księżycu

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • Romek 63
  Participant
  #7660

  Historyczne wydarzenie i wielki sukces Chińskiej Narodowej Agencji Kosmicznej. Po 37 latach od ostatniego lądowania lądownika sondy na Księżycu mamy kolejne. Tym razem dzięki Chińczykom.

  Teraz być może doczekamy się zapowiedzi tej agencji odnośnie jej kolejnych księżycowych planów, może nawet na temat załogowej wyprawy na Księżyc.

  Dołączona grafika

  źródło kosmonauta.net

  Romek 63
  Participant
  #115410

  Pojawiło się pierwsze wyraźne zdjęcie chińskiego łazika na Księżycu 🙄

  Dołączona grafika

  i film:

  http://v.youku.com/v_show/id_XNjQ4OTUzMjY0.html

  perekel
  Participant
  #115422

  ...ciekawe, czego tam szukają?

  K'tinga
  Participant
  #115423

  Ciekawe kiedy zwolennicy teorii spiskowych przedstawią "dowody", że tak na prawdę są to sfałszowane zdjęcia w celach propagandowych a łazik wcale nie wylądował na Księżycu 😀

  Smiecho
  Participant
  #115425

  No właśnie... Może nie siedzę w temacie, ale wydaje mi się, że w ogólnych mediach było jakoś cicho na temat lądowania. W sumie to pierwsze lądowanie od dłuższego czasu, więc jakieś newsy powinny się pojawić, a tu nic. Dla równowagi o każdej misji marsjańskiej jest głośno... Curiosity, Opportunity, Pathfinder... :/ Brak informacji to pożywka dla teorii spiskowych.

  LIBERTO
  Participant
  #115428

  U nas, czy raczej w świecie zachodnim, cisza na ten temat bo to misja chińczyków. w dodatku tam gdzie hamerykańce i ruskie były już dawno - więc nida, panie, nuda. ale pewno w mediach jedynej słusznej tv najwspanialszego kraju świata 😉 o tym trąbią, jaki to sukces na skalę kosmiczną ludowej kosmonautyki, astronautyki czy jak to się u nich tam zwie ;-P

  Erixin
  Participant
  #115430

  To prawda. Cisza ?! Nasza pro Euro TV nie potrafi przejść bez "bulu" do tego, że producent tandety z dalekiego wschodu ma robota na Księżycu. Będzie jak w książkach Kurta Voneguta, za kilka lat nasz piękny satelita zrobi się żółty. A Eurokraci dalej będą prostowali banana i ustawiali kto jak ma się kochać.

  The D
  Participant
  #115442

  Nie wiem co wy oglądacie za stacje. Trwam, czy Disney Channel? 😀 TV oglądam może ze 2-3 godziny na tydzień a i tak trafiłem w głównym wydaniu wiadomości na TVN.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram