Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Ambition - nowe cudo Bagińskiego

Ambition - nowe cudo Bagińskiego

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #8089

  Trudno o lepsze science-fiction niż takie, które popularyzuje naukę. A gdy bierze się za nie Tomek Bagiński, można oczekiwać czegoś wybitnego.

  Europejska Agencja Kosmiczna i studio Platige Image połączyły siły, by stworzyć "Ambition", krótkometrażowy film poświęcony misji Rosetta, która za niewiele ponad tydzień wejdzie w kluczową fazę.
   

  [more]W przyszłą środę, 12 listopada pierwszy raz mamy "dotknąć" komety. Misja Rosetta, której celem jest wysłanie lądownika, by pobrał próbki z przemierzającej Układ Słoneczny komety, trwa od 2004 roku. Dzięki niej za jakiś czas możemy otrzymać odpowiedź na zagadkę pochodzenia życia na Ziemi. Trzymajmy kciuki. A w oczekiwaniu na wieści z Rosetty możemy obejrzeć, jak powstawał "Ambition".  
   

  [/more]

  kotek
  Participant
  #119332

  Bagińskiego poznałam dzięki Wiedźminowi, udowodnił, że potrafi nie zepsuć czegoś dobrego, nie przytłoczyć sobą treści.

  Tutaj... no tutaj pokazał przede wszystkim, że ma pomysł i potrafi realizować własne projekty (ew. współtworzyć). Czekam na kolejne jego projekty!

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram