Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Advanced Comm Arrays - nowe zdolności krążowników

Advanced Comm Arrays - nowe zdolności krążowników

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #7587

  Dołączona grafika

  Cryptic ujawnił pierwsze informacje o nowym systemie zdolności zwanych Advanced Comm Arrays, które już wkrótce zostaną dodane do wszystkich krążowników w grze oraz okrętów im pokrewnych, a które działać będą niczym Subsystem Targeting okretów naukowych, albo Carrier Commands lotniskowców. Komendy Comm Array będą zestawem aktywnych buffów wpływających zarówno na nasz krążownik, jak i sojusznicze jednostki w obrębie 5km od nas.

  [more]

  Dołączona grafika

  Łącznie do dyspozycji będą cztery zdolności:

  • Strategic Maneuvering - gracz i wszystkie pobliskie okręty sojusznicze otrzymują premię do szybkości oraz zwrotności.
  • Shield Frequency Modulation - gracz i wszystkie pobliskie okręty sojusznicze otrzymują premię do wytrzymałości i regeneracji osłon.
  • Weapon System Efficiency - gracz i wszystkie pobliskie okręty sojusznicze pobierają o 25% mniej mocy broni przy wystrzale.
  • Attract Fire - zwiększa wytrzymałość i odporność na obrażenia gracza i pobliskich okrętów sojuszniczych. Threat generation gracza zostaje drastycznie zwiększony, podczas gdy threat generation sojuszników maleje.

  Tylko jedna komenda może być uruchomiona w danej chwili przez jeden okręt, ale jeśli w pobliżu siebie znajduje się większa ilość krążowników, to poszczególne premie mogą się wzajemnie uzupełniać. Dwie komendy tego samego typu nie przekładają się jednak na podwójną premię. W zależności od typu krążownika, okręty otrzymają od dwóch do czterech takich zdolności.

  Dołączona grafika

  Jak widać na załączonej rozpisce, krążowniki Romulan niestety nie otrzymają powyższych komend. W przypadku pozostałych okrętów jedyne wyjątki to Jem'Hadar Dreadnought oraz Scimitar Dreadnought, które wbrew nazwom są w grze klasyfikowane odpowiednio jako Carrier i Warbird, w związku z czym także nie otrzymają nowych zdolności.

  Jako pierwszy do Advanced Comm Arrays dostęp otrzyma Avenger Class Battle Cruiser. Wszystkie pozostałe krążowniki w grze otrzymają te zdolności zupełnie za darmo w nieokreślonej przyszłości.

  Źródło: Legacy of Romulus Dev Blog #46[/more]

  iron1992
  Participant
  #114584

  ciekawe jak to im wyjdzie w praniu?Bo romulanie też mają coś takiego (chyba)

  Damc
  Participant
  #114589

  ciekawe jak to im wyjdzie w praniu?

  Bo romulanie też mają coś takiego (chyba)

  Romulanie nie mają tego (może masz na myśli umiejętności z rdzenia osobliwościowego?), ale i tak mają szeroką gamę przegiętych zabawek, więc muszę pochwalić Cryptic za dokonanie sensownej decyzji.

  iron1992
  Participant
  #114592

  jeśli ci chodzi o to że na pierwszym poziomie mamy okręt który może strzelać falami plazmowymi czy coś w tym rodzaju to tak.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram