Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Abrams planuje "anty-Avatara"

Abrams planuje "anty-Avatara"

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #5561

  Pojawiła się wieść, że J.J. Abrams połączył swe siły ze Stevenem Spielbergiem celem stworzenia filmu, który częściowo będzie hołdem dla klasycznych dzieł Spielberga z lat 70-tych i 80-tych, takich jak "Szczęki", "ET" czy "Bliskie spotkania trzeciego stopnia".

  [more]Według artykułu z blogowej strony Vulture portalu New York Magasine Abrams właśnie ukończył scenariusz filmu, który planuje wyreżyserować, podczas gdy Spielberg będzie producentem, albo w najgorszym razie doradcą.

  Film miałby powstać w wytwórni Paramount Picture i mieć stosunkowo mały budżet - około 25 milionów dolarów. Abrams ma zamiar zrobić "anty-Avatara" - film bez wielkich efektów specjalnych.

  Autor artykułu przyznaje, że nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia od wytwórni Paramount ani od Dreamworks.

  Źródło: SFX[/more]

  Bloo_
  Participant
  #88803

  Do JotJota mam szacunek, więc wyczekuję, choć Spielberg to naprawdę nie mój idol.

  perekel
  Participant
  #88811

  Ciekawe, co z tego wyjdzie. "Film bez wielkich efektów specjalnych" - w dobie trzy de... Brzmi intrygująco. 😉

  Infango
  Participant
  #88817

  To że Spielberg będzie producentem to o niczym nie świadczy, był już przy paru projektach i poza nazwiskiem nic od siebie nie dołożył 🙂 A mały budżet może tylko pomóc, biorąc pod uwagę fakt że powstaje fanowski film oparty o Street Fighter i robią go za śmieszna kasę ( w porównaniu z hollyłodzią ;D ) a na zwiastunie wygląda lepiej od tego czo zaproponowali "profesjonaliści".

  The D
  Participant
  #88898

  Ja tam lubię Spielbergowskie klimaty i w sumie powinienem się cieszyć. Ale doświadczenie życiowe każe mi sądzić, że po tak pompatycznych zapowiedzi może wyjść pompatyczny gniot.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram