Forum Trek.pl Newsy Star Trek Abrams może nie wyreżyserować Star Trek XII?

Abrams może nie wyreżyserować Star Trek XII?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #6042

  Choć zdjęcia do kinowej XII Treka zacząć mają się już latem, J.J. Abrams wyjawił, że wciąż się zastanawia nad stanowiskiem reżysera. Za główny powód takowego podał fakt, iż nie wie, czy dobrym pomysłem jest decyzja, by reżyserować film, do którego jeszcze nie czytał scenariusza.

  [more]Bynajmniej nie jest problemem zaufanie do scenarzystów - Abrams chciałby nakręcić XII, a jeśli scenariusz będzie dobry, powinien powiedzieć 'tak'. Warto zauważyć, że przy filmie pracują tacy ludzie jak Lindelof, Orci czy Kurtzman, z którymi Abrams miał już okazję współpracować - z dobrymi rzecz jasna efektami.

  Co do swej przyszłości, stwierdził on, że wciąż 'ma kilka projektów' dla różnych telewizji, w tym Fox, CBS czy NBC. Ponadto otrzymał już scenariusz zwany Pulp, który uważa za spektakularny i co do którego jest pewien, iż zostanie podjęty... co za tym idzie, na brak ofert nie narzeka. Czy nakręci dwunastkę... no cóż, trzymamy kciuki za scenariusz.

  Źródło: TrekToday[/more]

  Magnes
  Participant
  #95771

  Spierałbym się, czy taka "rzecz jasna". Fringe im wyszedł świetnie, ale Lost i Star Trek XI lepiej pominąć milczeniem (szczególnie ten drugi pod względem scenariusza).

  Diabeu
  Participant
  #95776

  To powiedz nam Magnes jak ty sobie wyobrażasz scenariusz do ST XI?A Lost był świetny do końca 4ego sezonu, dopiero potem zaczął podupadać, jednak z pewnymi przebłyskami geniuszu.

  fluor
  Keymaster
  #95781

  Czyli Abrams daje do zrozumienia, że jeżeli nie będzie reżyserem, to scenariusz jest słaby?

  Cross
  Keymaster
  #95784

  To powiedz nam Magnes jak ty sobie wyobrażasz scenariusz do ST XI?

  Ale co to za pytanie w ogóle? Pewnie po prostu inaczej, bo w XI i scenariusz i wykonanie było słabe do oporu.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram