Forum Trek.pl Newsy Star Trek 3 urodziny stowarzyszenia TrekSfera

3 urodziny stowarzyszenia TrekSfera

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #7067

  Mija trzecia rocznica powstania stowarzyszenia TrekSfera. To może się wydawać niewiele, ale sporo zmieniło się od tego czasu w nas samych. Nauczyliśmy się działać razem i wciąż staramy się doskonalić, pamiętając o naszej misji - popularyzacji Star Treka w Polsce.

  [more]

  Dołączona grafika

  Wszystko zapoczątkowali forumowicze USS Phoenix, to tam pojawił się pomysł zjazdu fanów. Idea doprowadziła do współpracy wszystkich aktywnych organizacji w fandomie i rozwinęła się w stałą obecność fanów Star Treka na polskich konwentach, angażując coraz więcej osób. W końcu dla wsparcia organizacji zlotów powołaliśmy stowarzyszenie, które osiąga coraz więcej, pojawiając się nawet w radiu i telewizji.

  Na Polconie 2013 spotkamy się po raz szósty, z pełnowymiarowym blokiem tematycznym przeznaczonym dla fanów Star Treka, ale do tego czasu odwiedzimy jeszcze Falkon i Pyrkon. Gdyby nie współpraca i zaangażowanie fanów oraz klubów regionalnych nie byłoby to możliwe.

  Qapla'

  [/more]

  Lembas
  Participant
  #108327

  Nie sądzisz że, szczegolne podziękowania należą sie WOGF'owi za wyjatkowo pozytywny wkład, skuteczną integracje polskich fanów i calkoształt działaności. Nieladnie tak fluor zapominac o najwazniejszej sile sprawczej w polskim fandomie.

  Slawek
  Moderator
  #108328

  Nieladnie tak fluor zapominac o najwazniejszej sile sprawczej w polskim fandomie.

  I do tego jakże skromnej.

  Lembas
  Participant
  #108329

  To tylko oczywiste dla kazdego fakty, fałszywa skromność nie jest konieczna. Koniec OT z mojej strony. Btw okłkadka jakas nie teges. 2009 to jakis rocznik świetnosci treksfery?

  Piotr
  Keymaster
  #108330

  Nie offtopować proszę. Mamy rocznicę powstania organizacji, której działania mniej lub bardziej wspiera od kilku lat cały fandom. To powód do świętowania, a nie dyskutowania o konkretnych klubach.

  Lembas
  Participant
  #108333

  Oj dobra tam. Zyjcie sobie dlugo i prosperujcie.

  Troi
  Participant
  #108335

  Gratulacje z okazji 3 rocznicy powstania i działalności. Życzę samych sukcesów i świetnych konwentów. 100 lat dla Stowarzyszenia 🙂

  Jamjumetley
  Participant
  #108338

  Trza beczkę Bloodwine będzie obalić! 😀

  Piotr
  Keymaster
  #108339

  Ja zostanę przy Romulan Ale. 😉

  Lo'Rel
  Participant
  #108340

  Kolejnych trzech, trzydziestu, a może i trzystu lat burzliwej prosperity.

  Piotr
  Keymaster
  #108383

  Offopicowe posty przeniesione do wątku o trekowych klubach.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram