2 Pytania

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • Mortifer
    Participant
    #6963

    Witam gram w tą grę od wczoraj i mam 2 bardzo upierdliwe i wnerwiające mnie problemy.1. Czy można wyłączyć automatyczne powiadomienia. Tzn. Podlatuje do tych małych planetek, portalu, systemów czy jak to się zwie i automatycznie mam wiadomość żeby tam lecieć. Czasami latam sobie i co chwilę mam te Pie*****ne wiadomości, a czasami niechcący gdzieś wlecę. Można to jakoś ustawić by dopiero po naciśnięciu na tą małą planetkę można było się tam przenieśc? Szukałem w opciach ale nie znalazłem.2. Dlaczego jak gram sobie z kolegą i lecimy w jakieś miejsce to przenosi nas na inne kanały. Bez przerwy tak jest i strasznie to irytuje.Można to jakoś zniwelować by gra stała się dla nas przyjemniejsza?

    Helenth
    Participant
    #107172

    Przede wszystkim zmień układ hud i przesuń sobie w sam róg to okienko, nie powinno tak przeszkadzać. Co do kanałów, to chodzi ci o czat, czy instancje w grze? Jeśli to drugie, to musicie być w grupie, aby móc pojawiać się zawsze w jednej instancji. Inaczej będzie was wyrzucało na losowych z listy dostępnych.

    FAB
    Participant
    #107174

    1. Istnieje już temat, gdzie można zadać "kilka pytań nowicjusza", więc nie było powodu, by zakładać nowy.

    2. Twoja wypowiedź pozostawia wiele do życzenia, rozumiem, że jesteś zdenerwowany, ale to nie powód, by rzucać bluzgami.

    3. Mapa w STO jest mimo wszystko niezbyt duża i muszą się na niej zmieścić wszystkie planety i układy słoneczne, więc nie dziwne, że co chwila się koło jakiegoś miejsca przelatuje. Wg stanu mojej wiedzy nie da się tego wyłączyć, a jeszcze bardziej będzie dla Ciebie irytujące, jak będziesz musiał gdzieś polecieć i akurat informacja, że możesz tam wlecieć się nie pojawi (bo tak też się zdarza). Więc trzeba ćwiczyć cierpliwość 😉

    Mortifer
    Participant
    #107178

    Byliśmy w grupie, ale i tak nas zawsze wywala na inne kanały. Instancie to raczej nie sa tylko przelot razem w pt do innego systemu.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram