Forum Fantastyka Star Trek ST XI - wrazenia [spoilery] Re: ST XI - wrazenia [spoilery]

Lo'Rel
Uczestnik
#72499

No i jak mogli się dokopać do rdzenia planety

Odpowiedź jest prosta: to jest Star Trek, racjonalne tłumaczenie rzeczy mało realnych nie ma większego sensu. W przeciwnym razie należy obalić całe trekowe uniwersum.

Co do ilości tej czerwonej materii

Tyle, że czerwona materia na Meduzie znajdowała się w polu ochronnym. Swoją droga zgoda, przy zniszceniu Meduzy materia się uwalnia, przy tej ilości powinna wytworzyć się czarna dziura która pochłonie pół galaktyki. Ech, roztrząsanie takich drobiazgów przyprawia o demencję.

A propos, kto orientuje się co to jest czerwona materia? Czy to ma być wyłącznie intrygująca czerwona płynna materia o której nic się nie dowiemy.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram