Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Wrócił Terminator, wraca i Predator...

Wrócił Terminator, wraca i Predator...

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Cross
  Keymaster
  #4554

  Robert Rodriguez scenariusz kolejnego "Predatora" napisał jeszcze w latach 90-tych, a w głównej roli widział Arnolda Schwarzeneggera. Grana przez niego postać miała być schwytana przez Predatorów i wykorzystywana jako gladiator w walkach ku uciesze obcych.

  [more]Poza walkami bohater miał tkwić w więzieniu dla owych wojowników, skąd w końcu ucieka przy pomocy "dobrego" Predatora. W tamtych czasach nie było jednak możliwości nakręcić takiego obrazu (głównie z braku funduszy). Teraz okazało się, że 20th Century Fox zaangażowało Rodrigueza do odświeżenia serii "Predator". Oczywiście scenariusz ulegnie zmianie (wg mnie to ten cytowany powyżej w ogóle się kupy nie trzyma i jest do bólu banalny - no, ale to miał być film pod Schwarzeneggera). Roboczy tytuł filmu: "Predators".

  Źródło: Filmweb[/more]

  Infango
  Participant
  #71235

  po ostatnich wybrykach z predatorem to może sobie odpuszczą, bo jak ma wyjść taka szmira to ....

  Coen
  Participant
  #71237

  Pod Arniego zrobili film pierwszy i wyszedł im bardzo dobrze, więc bez takich mi tu:)A na poważnie to jestem pełen nadziei i liczę, że wyjdzie im coś fajnego, choć osoba scenarzysty nie wróży nic dobrego.

  Dzikowy
  Participant
  #71238

  Czemu nie zaadoptują komiksu Alien v.s Predator? Jak znalazł przecie.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram