Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - kapitan Kres

PBF - kapitan Kres

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 152 total)
  • Author
    Posts
  • Pitmistrz
    Participant
    #55376

    - dobrze jak by co będę na mostku - odpowiedziałem i ruszyłem w kierunku centrum dowodzenia okrętu.

    Hemrod
    Participant
    #55379

    Doszedłeś nie bez pewnych problemów na mostek. Tutaj wszystkie panele były otwarte, a na podłodze walały się kable, narzędzia i butelki po alkoholu. Mimo tego bałaganu nie zauważyłeś tutaj żadnych robotników. Zauważyłeś za to całkowity brak foteli. Za to na miejscu, gdzie powinno znajdować się miejsce kapitana stały 3 metalowe stołki i mały stolik, na którym walały się resztki żarcia i kieliszki.

    Pitmistrz
    Participant
    #55380

    Widok nie zachwycił mnie dlatego ruszyłem do gabinetu kapitańskiego mając nadzieję zastać go w lepszym stanie.

    Hemrod
    Participant
    #55394

    Gabinet byłby normalny, gdyby nie dziura w podłodze, która prowadziła na jeden z dolnych pokładów. Miała jakiś metr na metr wielkości, a za nią stało duże biurko i wygodnie wyglądający fotel obity skórą.

    Pitmistrz
    Participant
    #55408

    Usiadłem w fotelu i sprawdziłem czy terminal w biurku działa.

    Hemrod
    Participant
    #55416

    Terminal włączył się bez żadnych problemów. Mogłeś zrobić co chciałeś.

    Pitmistrz
    Participant
    #55417

    Na początku oficjalnie przejąłem dowództwo wpisując kody dowódcze po czym sprawdziłem stan poszczególnych podsystemów.

    Hemrod
    Participant
    #55429

    Komputer przyjął kody. Po chwili na ekranie zaczęły się pojawiać raporty o pracach: Silniki - Uszkodzenia lekkie - około 3 godzin wytężonej pracy Elektronika - Uszkodzenia średnie - około 4 godzin wytężonej pracy ze specjalistycznym sprzętem Poszycie - Uszkodzenia krytyczne - około 38 godzin wytężonej pracy w suchym dokuUzbrojenie - Uszkodzenie bardzo lekkie - około 3 godzin pracy Osłony - Uszkodzenia lekkie - około 1 godziny wytężonej pracySystemy transporterów - Uszkodzenia lekkie - około 6 godzin wytężonej pracy

    Pitmistrz
    Participant
    #55432

    Po przeczytani tych danych sprawdziłem przewidywany czas opuszczenia doku a także ilość załogantów którzy mają się znaleźć na okręcie komputer miał ich wyświetlać z podziałem na sekcje.

    Hemrod
    Participant
    #55453

    Planowany czas wylotu był na 40 godzin, ale już wyświetlał się aneks: możliwe opóźnienia. Załogantów miało przybyć 190, ale wszędzie widniał napis: stanowisko wolne.

    Pitmistrz
    Participant
    #55457

    Sprawdziłem także czy przybyli już jacyś starsi oficerowie i czy ten okręt rozni się czymś od oryginalnego Norina.

    Hemrod
    Participant
    #55461

    Żaden oficer nie był przepisany na ten okręt. Sama konstrukcja okrętu nie różniła się niczym od standardowego Norina. Nie był również przerobiony, właściwie od zakupy nie przeprowadzono na nim żadnych napraw.

    Pitmistrz
    Participant
    #55462

    Czytając o braku oficerów połączyłem się z powierzchnią planety i zaokrętowałem na stanowisko głównego mechanika znajomego mojego ojca Volkana Trika.Kiedy szef maszynowni był załatwiony postanowiłem zobaczyć jak wygląda maszynownia.

    Hemrod
    Participant
    #55497

    W maszynowni panował podobny bałagan jak na mostku: wszędzie walały się kable, liczne panele były otwarte i rozmontowane. Gdzieniegdzie widniały dziur wypalone w ścianach czy suficie. Jedyną rzeczą, która trochę cię podniosła na duchu był widok reaktora: wyglądał na nowy, pewnie sprowadzony z Unii lub zakupiony z jednego z okrętów, który nigdy nie wyruszył do boju.

    Pitmistrz
    Participant
    #55504

    Pocieszony że przynajmniej jedna część będzie nowa udałem się do kajuty kapitańskiej.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 152 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram