Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - Chorąży Danzig

PBF - Chorąży Danzig

Viewing 7 posts - 31 through 37 (of 37 total)
  • Author
    Posts
  • Pitmistrz
    Participant
    #48642

    Po chwili na ekranie pojawił się jakiś porucznik i powiedział - Czego chcesz jak byś nie widział jesteśmy tutaj lekko zajęci - za jego plecami sypnęły się iskry z jakiejś konsoli kiedy małe jednostki przypuściły kolejny atak.DS9 osłony 24%Wrogie jednostki 172, 79 z osłonami na poziomie poniżej 75 %USS Judgement osłony 85%Nebula Osłony 77%

    Yezu
    Participant
    #48643

    - Wiem. Jesteśmy po to, żeby pomóc. Powinniśmy skoordynować swoją obronę. Jest ich masa, a stacja ledwo się trzyma. Sugeruję coś takiego: ja ściągnę na siebie część jednostek, które atakują Ciebie i część ze stacji, ty będziesz ich ciął jak będą nadlatywać. Dodatkowo rozrzućmy parę torped i min w przeciwnych kierunkach. Jeśli się uda, będą dość ściśnięci i łatwo będzie ich zestrzelić.Miałem nadzieję, że porucznik w nebuli będzie miał więcej rozsądku niźli temperamentu.

    Pitmistrz
    Participant
    #48644

    Po chwili powiedział - Zgadzam się mój taktyczny połączyć się z waszym - i połączenie zostało przerwane a taktyczny poinformował o nawiązaniu połączenia.Wszystko układało się dobrze kiedy nagle zabrzmiał chłodny głos Wolkanki - Kapitanie wykrywam emisje neutrino coś przechodzi przez korytarz - ale zamiast niebieskiego tunelu obok pojawił się inny ciemno fioletowy a z niego zaczęły wylatywać kolejne wrogie jednostki w tym czasie do układu wleciał USS James T Kirk klasy Severeign a DS 9 wypuściła 2 wahadłowce klasy danube.DS9 osłony 21%Wrogie jednostki 278, 128 z osłonami na poziomie poniżej 75 %USS Judgement osłony 81%Nebula Osłony 74%USS Defiant Osłony 7%Dabube 1 osłony 100%Danube 2 osłony 99%USS James T KIrk kontakt za 2 tury.

    Yezu
    Participant
    #48648

    - Nande kuso? Jest ich coraz więcej!Trzeba było coś zrobić. Defiantowi nie zostało wiele czasu. A tych małych przybywało.- Wolkowa! Ten korytarz wydaje się podobny do tego prowadzącego do kwadrantu Gamma. Czy jest szansa jakoś go zamknąć? Czy zdetonowanie torped, albo rdzenia warp starczy?Zamknięcie tego korytarza, przez nas lub przez kogokolwiek innego wydawało się ostatnią szansą.- Taktyczny, osłaniaj USS Defiant jak tylko możesz! Spróbuj ściągnąć trochę z nich ognia! Byłem wściekły. Pogroziłem im pięścią.- Shinezu buso kuso!!

    Pitmistrz
    Participant
    #48651

    Tunelu nie trzeba było zamykać siłą ponieważ po wylocie jednostek zamkną się sam nie pozostawiając żadnych śladów swego istnienia po za resztkami neutrino.Defiant schował się między was a nebulę zwisający nie ruchomo i prowadził ostrzał z fazeruw tymczasem przestrzeń rozświetliła kolejna eksplozja jak dotąd najpotężniejsza wybuchła placówka Dominium po tej stronie korytarza.DS9 osłony 16%Wrogie jednostki 312, 136 z osłonami na poziomie poniżej 75 %USS Judgement osłony 75%Nebula Osłony 63%USS Defiant Osłony 3%Dabube 1 osłony 17%Danube 2 osłony 69%USS James T KIrk kontakt za 1 turę.

    Yezu
    Participant
    #48664

    - Cholera Jasna! Byłem wściekły i nieźle przestraszony. Cokolwiek bym nie zrobił nie miało to znaczenia. Defiant ledwo się trzymał, DS9 też, a wrogów cały czas przybywało. Wydawało mi się, że już tylko cud może nas uratować.- Thoran tnij ich tymi fazerami. Musimy ich wykrwawić zanim oni to zrobią z nami!Było źle...

    Pitmistrz
    Participant
    #48692

    Było coraz gorzej defiant stracił osłony a promienie z wrogich okrętów zaczęły uderzać w kadłub na szczęście pancerz ablacyjny trzymał. Tymczasem wróg rozerwał małego danuba na kawałki na szczęście defiant zdążył przesłać załogę przed wybuchem.Nagle naukowa powiedziała - Kapitanie wykrywam wzrost energii w pobliżu korytarza i stacji ale nie znikł źródło nie znane komputer rozpoznał wzorzec energii wskazuje on na rasę Voth.Po chwili atak rozpoczął USS James T Kirk wchodząc we wrogie jednostki jak masło wystarczył tylko jeden strzał z jego fazeruw aby zniszczyć wrogą jednostkę.DS9 osłony 9%Wrogie jednostki 289, 128 z osłonami na poziomie poniżej 75 %USS Judgement osłony 69%Nebula Osłony 51%USS Defiant Osłony 0% Lekkie uszkodzenia poszycia.Dabube 1 osłony 2%Danube 2 ZniszczonyUSS James T KIrk Osłony 98%

Viewing 7 posts - 31 through 37 (of 37 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram