Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Gwiezdne Wrota znów na wielkim ekranie?

Gwiezdne Wrota znów na wielkim ekranie?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Gosiek
  Participant
  #2881

  Projekt realizacji kolejnych filmów spod znaku Gwiezdnych Wrót jest coraz bliższy urzeczywistnienia. Trwają rozmowy producenta Deana Devlina ze studiem MGM. W planach jest realizacja dwóch filmów, w których mają zagrać odtwórcy głównych ról z pierwszego obrazu - James Spader oraz Kurt Russell. Takie przedłużenie historii, która stworzyła świat rozbudowany potem w serialach SG-1 oraz SG: Atlantis, to pomysł Devlina, który chce stworzyć trylogię odwołując się do źródeł Stargate. Jeżeli sprawa rozwinie się po jego myśli, to raczej nie ma szans, aby na duży ekran trafiły w najbliższym czasie produkcje będące przedłużeniem losów serialowych bohaterów.

  [na podstawie stopklatka.pl]

  Barusz
  Participant
  #43362

  Hmmmm, zwykle nie dziwię się tego typu decyzjom producentów... Bo tak - od strony finansowej wszystko jest jak trzeba: fani seriali i w ogóle uniwersum SG na owe filmy i tak pójdą (względnie ściągną, ale producenci myślą o rynku amerykańskim, a tu raczej wszyscy idą do kin). Pozostaje więc myśleć o niefanach. A ci - to oczywiste - prędzej wybiorą się na film ze znanymi gwiazdami i do którego pełnej percepcji nie trzeba znać kilkuset odcinków serialu telewizyjnego.

  Powtórzę więc - zazwyczaj przyjołbym to jako coś oczywistego.

  Ale nawet ja przyznaję, że ta sytuacja jest jakaś inna i że zignorowanie seriali który stanowi część amerykańskiej kultury masowej, który ma rzesze oddanych fanów i który dla wielu sposród nich stanowi ważną część życia jest nie fair.

  Zobaczymy jak to się jeszcze rozwinie.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram