Forum Trek.pl Newsy Nauka i Technologia Chrzest wielkiej zabaweczki CERNu i wyścig o bozon Higgsa

Chrzest wielkiej zabaweczki CERNu i wyścig o bozon Higgsa

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 31 total)
  • Author
    Posts
  • zdarom
    Participant
    #62906

    Hakerzy na pewno nie mieli możliwości włamania się do komputera sterującego ponieważ tylko idiota podłączyłby go do ogólnoświatowej sieci, a ci z pewnością tam nie pracują.

    Eviva
    Participant
    #63011

    Chyba nie mieli by czasu żeby się tą wiadomością podzielić, bo mała czarna zmieniła by się w wielką czarną i po ptakach... :>

    Czarna dziura na pewno usadowiła się w niejednym mózgu. Gdy organizowano pierwsze sieci kolejowe, lekarze trąbili na alarm, że przy tak szalonej szybkości jak trzydzieści kilometrów na godzinę ludzie pochorują się i powariują na amen. I tak było ze wszystkim. Nie dajmy się zwariować.

    Lo'Rel
    Participant
    #63037

    Ale to tylko ironia była, ja tam jestem na tak jeżeli chodzi o CERN

    Eviva
    Participant
    #63043

    Ale to tylko ironia była, ja tam jestem na tak jeżeli chodzi o CERN

    No przecież ta dziura w mózgu nie odnosiła się do Ciebie! Uchowaj Boże.

    Lo'Rel
    Participant
    #63106

    Ech wiem przecież, przecież ja taki wspaniały i mądry i skromny w dodatku. Czasem to może powinna pochłonąć mnie jakaś czarna dziura 🙂

    The D
    Participant
    #63117

    A tymczasem LHC popsuł się na poważnie, szacowany czas naprawy - 2 miesiące.

    Eviva
    Participant
    #63122

    A tymczasem LHC popsuł się na poważnie, szacowany czas naprawy - 2 miesiące.

    Czyli że może czarna dziura naprawdę była powstała - w środku tego ustrojstwa.

    Silver Phoenix
    Participant
    #63128

    Niee, chłodzenie im siadło z powodu wady konstrukcyjnej łączenia elektromagnesów. Teraz muszą to ogrzać, naprawić i schłodzić ponownie. A ani ogrzewanie ani ochładzanie nie mogą przebiegać zbyt szybko --> naprężenia termiczne.

    Lo'Rel
    Participant
    #63141

    Widać nic nie jest doskonałe i wszystko na prawo się zepsuć. Ale oczywiście media pompują już propagandę, czy aby nie wyrzucono pieniędzy faktycznie w wielką czarna dziurę.

    Silver Phoenix
    Participant
    #63142

    Bo nie dociera do nich, że wiele rzeczy da się sprawdzić jedynie doświadczalnie. Sama teoria to za mało... Jak Pamela znowu powiększy/pomniejszy biust albo Doda coś wywinie, od razu dadzą spokój CERN-owi 😉

    Lo'Rel
    Participant
    #63146

    Prośmy Dodę o mały skandalik hehe 🙂 Doda poświęca się CERNowi ;]

    zdarom
    Participant
    #63168

    Te usterki akceleratora są całkiem poważne, ma być na chodzie dopiero na wiosnę.

    zdarom
    Participant
    #63405

    A tu jest coś fajnego.

    http://www.123upload.pl/index.php?p=48de9b0d1a843

    Nowy link. To jest do ściągnięcia, 643 KB

    Lo'Rel
    Participant
    #63407

    Nic nie ma...strona się nie wyświetla

    The D
    Participant
    #63435

    U mnie działa 😉

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 31 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram