Forum Fantastyka Battlestar Galactica Battlestar Galactica - The Plan

Battlestar Galactica - The Plan

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • Author
    Posts
  • Galactica
    Participant
    #93004

    Oglądałem kawałek dokładnie mówiąc 30 minut. Ciekawy był atak Cylonów na kolonie, ale miałem nadzieję, że pokażą wszystkie planety.

    Galactica
    Participant
    #95459

    Dzisiaj oglądnąłem całość. Nie był aż taki zły. Poza tym fajnie było znów zobaczyć "znajome twarze" i statki. Parę rzeczy mi się przypomniało, niektóre chyba nawet w serialu nie były. Ogólnie podobał mi się.

    Diabeu
    Participant
    #95462

    No w The Plan gdzieś nawet ze 30% filmu to są całkowicie nowe sceny.Mnie się podobał, szczególnie w wersji BLU-RAY i w full HD. Obraz robi wrażenie.

    sjurek102
    Participant
    #96113

    I stało się – ostatni kawałek historii Battlestar Galactica* jest już zamknięty.

    Co prawda The Plan ma premierę dopiero 27 października, ale już przedwczoraj wyciekł na torrenty i dlatego ostateczne pożegnanie z ekipą Ronalda D. Moore’a przypadło wcześniej niż oczekiwałem 🙂 Film raczej nie odkrył niczego nadzwyczajnego, ale można to potraktować jako plus. Tytułowy „plan” okazał się w gruncie rzeczy całkiem prosty, lecz haczyk polega na tym, jak został – a właściwie nie został – wykonany. I tu brawa za pomysł.

    Domyślam się, że sporo ludzi będzie srodze rozczarowanych tym filmem. Trochę nie pasuje do czasów post-BSG, kiedy już znamy finał całej ‘wycieczki na Ziemię’, ale w sumie trudno, by mógł zostać nakręcony wcześniej. To taki mały paradoks wynikający z faktu, że Final Five poznajemy w komplecie troszkę późno 🙂 Mnie The Plan bardzo się spodobał, bo choć nie jest szczególnie efektowny, ma sporo świetnych momentów. No i ta cudowna przeróbka kawałka muzycznego z napisów początkowych serialu w napisach końcowych filmu – mistrzostwo świata. I piękne zamknięcie całego okołoBSGowego uniwersum, gdyż tym The Plan de facto jest.

    *Ani Caprica, ani BSG w wersji Singera, ani jakikolwiek inny spin-off czy remake się nie liczą. BSG jest jeden.

    Jak to bywa w tego typu serialach , są wzloty i upadki.

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram