Forum Fantastyka Star Trek AXN i Enterprise

AXN i Enterprise

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 49 total)
  • Author
    Posts
  • Slawek
    Moderator
    #18588

    Hmm... gdyby to było takie proste... Ja mam stałkę i jestem BAAARDZO zainteresowany DS9, ale niestety łącza nie mam szybkiego i tak ściąga mi się średnio odcinek na tydzień...A co do tych fanów... hmm... czemu mam wątpliwości...? 😉

    r_ADM
    Participant
    #18589

    dzieki pokazaniu serialu w AXN trekowi przybędzie trochę nowych fanów

    rzesze trekkerow wychowanych na enterprise to naprawde nie sa potrzebne. 🙄

    Gosiek
    Participant
    #18590

    r_ADM - trochę. Na rzesze nie ma co liczyć (i może lepiej, że nie). A poza tym zawsze jest szansa, i to nawet spora, że zaczną oglądać przyzwoitego treka i szybko zapomną o entku. 😉

    AHM
    Participant
    #18591

    Telewizja to nie to co net. Od czegoś trzeba zacząć, duża liczba miłośników ST zainteresowała się nim właśnie przez telewizje, a potem dopiero zaczęła ściągać odcinki z netu. Tak więc Entek w telewizji nie zaszkodzi, bo tych którzy się interesują nie zniechęci, a może kogoś zafascynuje i przypomni ludziom że jest cos takiego jak ST.

    r_ADM
    Participant
    #18592

    z moich obserwacji wynika, ze ludzie, ktorzy lubia entka i od niego zaczeli swoj kontakt z trekiem, pozostale seriale uwazaja za syf. ( nie mowie, ze wszyscy wiec sie nie rzucajcie ;P)to samo z ludzmi ktorzy zaczynali od voyagera, wiekszosc uwaza ten serial za najlepszy.

    Dalek
    Participant
    #18593

    No cóż oba Entek i Voy oferują sporo akcji, a Entek dodatkowo odrobinę gołego ciała. To troszkę prymitywne posunięcia...

    Telewizja to nie to co net

    No właśnie oglądanie czegoś na dużym ekranie to wielki plus (ah jak dobrze, że kupiłem sobie kartę z wyjściem na tv). Drugi to dla wielu lektor lub dubbing, nie każdy ma siły czytać napisy i nie oskarżam tu nikogo o brak inteligencji, czy coś w tym stylu. Po prostu z moich obserwacji wynika, że większość osób nie lubi czytać w kinie czy przed telewizorem.

    Slawek
    Moderator
    #18594

    Co do fanów wychowanych na jednym serialu... moim zdaniem jeśli uważają oni inne za syf, to nie można ich nazwać trekkerami. Tak więc nie musimy się przejmować "trekkerami wychowanymi tylko na entku". Owszem, nie mówie, że są oni źli, nie mają wstępu na trekowe fora i trzeba ich tępić - jest to pewien rodzaj fana i za jego poglądy nie należy go od razu katować ;).Sam osobiście oglądanie treka zacząłem od TNG i pierwszego sezonu DS9 na TVP1 (to chyba było nawet jeszcze przedszkole, a przynajmniej podstawówka...). Osobiście nie krytykuje żadnego serialu poza Entkiem (choć na AXN oglądne z przyjemnością zapewne). Chociaż w sumie zwykle tak bywa, że to co sie oglądnie jako pierwsze pozostawia w duszy pewien sentyment.A co do fanów sprowadzonych do TV na Entka - jeśli znaleźli się fani oglądający Andromede (sam pierwszy raz usłyszałem o nim niedawno) to i jacyś fani Entka się znajdą. A jeśli przypomną oni sobie dawne czasy (cyt. "serial z tym łysym") to może i poszerzą swoje horyzonty.

    Piotr
    Keymaster
    #18595

    z moich obserwacji wynika, ze ludzie, ktorzy lubia entka i od niego zaczeli swoj kontakt z trekiem, pozostale seriale uwazaja za syf. ( nie mowie, ze wszyscy wiec sie nie rzucajcie ;P)

    Ja akurat mialem odwrotny przypadek. Kumpel, moj sasiad, ktory byl bardzo niechetny w stosunku do treka, zaczal wlasnie od entka. Spodobalo mu sie, sam poprosil o DS9. 😉 Troche meczyl sie przy pierwszym sezonie, ale potem zdarzalo mu sie ogladac 6 odcinkow dziennie. 🙂 Ja kiedys o tym pisalem, ale niewazne, chodzi o to ze nadzieja zwiazana z entkiem jest, wedlug mnie nawet spora. Problem tylko w tym czy starsi stazem fani nie odstrasza mlodych swoim ciaglym narzekaiem i wysmiewaniem entka. Bo wtedy trudno bedzie im pokazac ta lepsza, wedlug nas, czesc swiata ST.

    r_ADM
    Participant
    #18596

    ale potem zdarzalo mu sie ogladac 6 odcinkow dziennie.

    ot: moj rekord to 18 epow pod rzadz 😆

    Arecki
    Participant
    #18597

    Problem tylko w tym czy starsi stazem fani nie odstrasza mlodych swoim ciaglym narzekaiem i wysmiewaniem entka.

    I te obawy są jak najbardziej słuszne. Znajomy oglądał kilka odcinków VOYa i nawet mu się podobały. Poprosił mnie o inne seriale oprócz ENTka (bo czytał, że to syf) oraz TOSa (bo to jest stare i żenujące). Zaryzykowałem i dałem mu tylko ENTka. Spodobał mu się bardziej niż VOY i poprosił o TOSa. Ku mojemu zaskoczeniu również przypadł mu do gustu. Ucieszył się jak mu powiedziałem, że na AXN będzie ENT, bo on ma Polsat Cyfrowy.

    Bo wtedy trudno bedzie im pokazac ta lepsza, wedlug nas, czesc swiata ST.

    IMHO nie ma lepszych i gorszych, są tylko inne. Reszta jest sprawą gustu.

    Oby ENTek przetrwał 7 sezonów, bo przy odpowiedniej oglądalności w Polsce istnieje szansa, że znowu zagości na Polsacie lub TV4.

    BTW, czytaliście opis w To i Owo? Żenada.

    Krusty
    Participant
    #18600

    Mój osobisty rekord to jeden sezon w jeden dzień.

    mattik
    Participant
    #18687

    Nie wiem czy się cieszyć czy płakać. Bo w moim wypadku szanse na uzyskanie dostępu do AXN są bliskie 0. Chyba, że bym prosił kolegów o nagrywanie na AXN... No jedyne co mnie pociesza to możliwy powrót względnego dostępu do szybkiego łącza. Co macie na myśli piszą o dobrej oglądalności Andromedy???

    Slawek
    Moderator
    #18688

    Przed chwilą widziałem krótką reklamę entka na AXN. Chodzi o to, że nie było lektora tylko polskie napisy. Zapewne (choć nie wiem do końca) tak będzie normalnie w serialu.Co o tym myślicie? Wolelibyście lektora czy napisy?

    Piotr
    Keymaster
    #18690

    Na AXN daja seriale z napisami? No prosze, mile zaskoczenie. Tzn jak dla kogos kto zna jezyk. Fakt ze i tak ogladac nie bede, bo nie mam AXN, ale pomysl fajny. Lektor niestety przeszkadza i czesto zaglusza, a to strasznie drazni. Przynajmniej mnie. 😉

    mattik
    Participant
    #18692

    Z jednym się tylko nie zgadzam Piotr. Moja znajomość jezyka angielskiego w zasadzie nie pozwala mi na swobodne oglądanie filmów w tym języku. Mimo to jestem WIELKIM zwolennikiem napisów. W końcu czytać prawie każdy umie, a lektor psuje całą atmosferę no i prace jaką włożyli aktorzy.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 49 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram