Wydaje się, że dopiero co świętowaliśmy dziesięciolecie Trek.pl, a tu już kolejna, jedenasta rocznica powstania serwisu. Z tej okazji organizujemy coś, czego u nas jeszcze nie było - zapraszamy Was do stworzenia rankingu ulubionych bohaterek i bohaterów science-fiction. To Wy wskażecie, które postacie będą brane pod uwagę i potem będziecie na nie głosować.

Podobnych rankingów, zwłaszcza w zagranicznych serwisach, powstaje sporo, ale zdajemy sobie sprawę, że panie są w nich zazwyczaj pokrzywdzone - zwykle chodzi w nich tylko o wybór najatrakcyjniejszych bohaterek. Cóż, u nas to się robi inaczej 😉 - żeby powstawanie rankingu urozmaicić i by dla każdego fana oraz fanki było coś miłego, zostanie on podzielony na dwie części - ulubione postacie żeńskie i męskie.

Przez najbliższy tydzień możecie składać propozycje, kogo chcecie zobaczyć w rankingu, odpowiednio w wątku dla [url="http://www.trek.pl/forum/index.php?showtopic=9036"]postaci żeńskich[/url] i [url="http://www.trek.pl/forum/index.php?showtopic=9037&st=0"]męskich[/url] - każdy może zgłosić do pięciu osób, ale pamiętajcie, że chodzi o postacie, nie aktorów. Potem z obu list, zależnie od ilości zgłoszeń, powstaną głosowania i wtedy okaże się, kto jest wśród Was najpopularniejszy.

Życzymy dobrej zabawy - ciekawe, kto wygra.