Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Zmarł Leslie Nielsen

Zmarł Leslie Nielsen

Wyświetlanie 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • Jamjumetley
    Uczestnik
    #5959

    Aktor zmarł w szpitalu niedaleko domu w Fort Lauderdale na Florydzie. Śmierć nastąpiła prawdopodobnie w skutek komplikacji przy zapaleniu płuc. Leslie Nielsen miał 84 lata. Znany był głównie z ról komediowych w takich filmach jak Naga Broń i Czy leci z nami pilot?. Mało kto pamięta, że występował on również w filmach bardziej poważnych, takich jak Zakazana Planeta z 1956 roku, który wywarł ogromny wpływ na gatunek science fiction.

    Źródło: Gazeta Wyborcza

    Toreth
    Uczestnik
    #94848

    Ja przyczytałam o tym dzisiaj to nie mogłam uwierzyć 🙁

    Lubiłam tego aktora, zarówno jego role komediowe jak i te "poważne". Zakazana planeta to jeden z moich ulubionych filmów wszeczasów.

    perekel
    Uczestnik
    #94849

    A bardzo niedawno Zakazaną Planetę oglądałem... 😥

    Lo'Rel
    Uczestnik
    #94861

    Tych poważniejszych filmów z Nielsenem nie znam, ale jego role komediowe były wspaniałe. Wielka szkoda.

    Diabeu
    Uczestnik
    #94863

    Jeden z moich ulubionych aktorów komediowych wszechczasów.No ale swoje przeżył, 84 lata to piękny wynik.

Wyświetlanie 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5 w sumie)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram