Forum Fantastyka Battlestar Galactica www.BSGwTVP.info

www.BSGwTVP.info

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 53 total)
  • Author
    Posts
  • izbkp
    Participant
    #46366

    Minal ponad miesiac od rozpoczecia akcji...

    Hmm... To ja jestem nieliniowy 😉 Miesiąc od rozpoczęcia akcji upłynie za tydzień 😛

    r_ADM
    Participant
    #46368

    izbkp: nie uciekaj od odpowiedzi na temat powodzenia akcji 😛

    Krusty
    Participant
    #46369

    No właśnie sam jestem ciekaw czy Bronek olał akcje w sposób mily czy nie.

    Barusz
    Participant
    #46370

    Chyba Twoim przedmówcom chodzi o to, że żeby był cień sensu informować adresata o samym istnieniu petycji potrzebe jest więcej (no właśnie, ile?) podpisów.

    Piotr
    Keymaster
    #46375

    Hmm... To ja jestem nieliniowy 😉 Miesiąc od rozpoczęcia akcji upłynie za tydzień 😛

    Masz racje, nie na ten post spojrzalem. Niestety niewiele to zmienia.

    izbkp
    Participant
    #46378

    Masz racje, nie na ten post spojrzalem. Niestety niewiele to zmienia.

    Być może tak samo jak źle spojrzałeś na datę tak samo źle patrzysz na cele akcji bo jak sam przyznałeś, odzew jest większy niż się spodziewaliśmy... To chyba szampana trzeba otwierać a nie spuszczać nos na kwintę? 😉

    Piotr
    Keymaster
    #46382

    Mam lepszy pomysl. Szampan niech sie jeszcze chlodzi a my sprobujmy jeszcze troche chetnych znalezc. 😉

    izbkp
    Participant
    #46386

    ...a my sprobujmy jeszcze troche chetnych znalezc. 😉

    Nie pisz więc o jakiś anonimowych "nas", Piotrze - tylko działaj - Ty Piotrze 😉 A za miesiąc napiszesz mi tu ładnie ile osób osobiście poinformowałeś o akcji, i ile z nich wzięło w niej udział. Ja w tym czasie zajmę się chłodzeniem szampana 😉

    Piotr
    Keymaster
    #46400

    Drogi Kezu, ja dzialam, dzis tez cos zdzialalem. ;> Mam jeszcze pomysl jak zachecic dosc duza grupe fanow, ale zobaczymy coz tego wyjdzie. Tak czy inaczej, kusze kolejne duszyczki, wiec sie nie obawiaj, ze zmieniam postawe na 'wezmy sie i zrobcie'. ;P Po prostu podsumowalem dotychczasowe wyniki akcji i imponujace one nie sa.A Ty szampanem sie nie wykrecaj, wstaw do lodowki, schlodzi sie bez pomocy, a sam ruszaj dalej w Polske. ;>

    J.L.Picard
    Participant
    #46401

    Co do zachęcania to po prostu trzeba dalej reklamowac na stronach forach czatach IRC`ach i temu podobnych oraz w rodzinie

    Tak na marginesie chciałem zauważyc ,że liczba głosów wcale nie jest zła nawet jeśli wziąśc pod uwage liczbe odwiedzin jeśli założyc ,że każda z tych 300 osób wchodzi co jakiś czas na tę strone ponownie aby sprawdzic ile osób się zapisało. Po prostu cyferka odwiedzin jest przez to zawyżana.

    A żeby nie wdawac się w dyskusje - wcale nie jest tak źle z serialem w Polsce jakby się mogło wydawac. Zauważyłem ,że wiele gazet telewizyjnych daje opisy serialu a na dekoderze cyfry+ są nawet opisy poszczególnych odcinków co jest dośc żadką rzeczą jeśli chodzi o seriale.

    Tak moi kochani - medialnie serial ignoruje WYŁĄCZNIE!TVP2.

    No a żeby się pochwaic co ja zrobiłem dla akcji: podpisałem się i wywiesiłem ogłoszenia na 3 forach internetowych w tym forum gry Ogame czyli chyba największe forum w polskim necie.

    Barusz
    Participant
    #46402

    Super :)Wyborcza dała opisy 33 i "Water", zorientowała się, że najpierw puścili Miniserię i znów dała te same opisy, ale już do właściwych odcinków 😆

    Piotr
    Keymaster
    #46406

    A Ty szampanem sie nie wykrecaj, wstaw do lodowki, schlodzi sie bez pomocy, a sam ruszaj dalej w Polske. ;>

    Male sprostowanie do powyzszej wypowiedzi. Nie mialem zamiaru sugerowac, ze Kezu nic nie robil, ze przestal lub ze robi dla petycji mniej niz wczesniej, czy ze ja sam robie dla niej wiecej. Ja tylko zartowalem z tego szampana. ;P Slowo. ;>

    J.L.Picard
    Participant
    #46416

    Wyborcza dała opisy 33 i "Water", zorientowała się, że najpierw puścili Miniserię i znów dała te same opisy, ale już do właściwych odcinków

    He he o tym nie wiedziałem. Ale nie zmienia to stanu rzeczy ,że gazety tego nie ignorują. (Dobrze chociaż ,że się skapneli)

    Barusz
    Participant
    #46798

    Nie wiem czy to wynik akcji, ale TVP zainwestowała była w reklamówkę serialu, już ją dwa razy widziałem.

    Dalek
    Participant
    #46799

    Raczej wątpie, żeby ktoś z TVP wiedział o tej akcji. Tak z ciekawości, kiedy to zostanie wysłane?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 53 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram