Forum Trek.pl Newsy Star Trek Wczesne podsumowanie "Star Trek" Abramsa

Wczesne podsumowanie "Star Trek" Abramsa

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • Pah Wraith
    Participant
    #3999

    Hollywoodzki reżyser i producent Kevin Smith ("W pogoni za Amy, "Clerks", "Jay i Cichy Bob atakują") był gościem na jednym z wczesnych pokazów "Star Trek" dla decydentów Paramountu i wyselekcjonowanej publiczności. Opiniami o tym co ujrzał podzielił się z widzami programu "Kevin and Bean". Pomimo, iż nie mógł o tym mówić otwarcie, z kontekstu rozmowy wynika jednoznacznie, że mowa o projekcie Abramsa.

    W dalszej części newsa znajduje się tłumaczenie transkrypcji rozmowy. Oryginalny zapis znaleźć można na http://trekmovie.com/

    [more]Gospodarz: A zatem kciuki do góry, jeśli chodzi o "Watchmen", co jeszcze masz dla nas?

    Smith: Wczoraj wieczorem widziałem pewien film, ale nie mogę o nim rozmawiać.

    G: Czy był dobry?

    S: Był fenomenalny.

    G: Coś o gwiazdach i czy przez przypadek one nie wędrują? ("Any stars, any break out stars, and do they trek?")

    S: Gwiazdy bez wątpienia podróżują w tym filmie. Jest fantastyczny. Wszyscy, którzy do tej pory się martwili - już nie muszą. O ten film, o którym nie mogę rozmawiać. Znalazł się w bardzo dobrych rękach. Reżyser odwalił kawał fenomenalnej roboty - reżyser i jego ekipa. Pierwszorzędna obsada oraz gość w głównej roli, który na pewno stanie się gwiazdą. Ten koleś będzie bardzo sławny. Jest niesamowity. Przyjął rolę, która, rzekłbym, jest niezwykle wymagająca, gdyż trzeba zagrać postać, którą grał już ktoś inny wiele, wiele razy.

    G: Jak przeshatnerować Shatnera?

    S: Nie wiem o czym mówisz.

    G: Tak tylko sobie powiedziałem.

    S: W takim razie niewątpliwie się zgadzam. Jestem raczej słaby w te klocki, pogrążysz mnie.

    G: Rozmawialiśmy tu wcześniej z tobą przed premierą "Mrocznego Rycerza" i pamiętam, że zapytałem cię, czy czułbyś się na siłach wyreżyserować podobny film. Odpowiedziałeś: "do diabła, nie", a to do ciebie nie podobne. Powiedzmy, że coś takiego jak "Star Trek", nie żebyś widział ten film, lub żebyśmy o nim właśnie rozmawiali, ale przyjmijmy sobie taki przykład. To wielki hazard próbować zrobić coś podobnego. Czy chciałbyś zaangażować się w podobny projekt? Chciałbyś być tym gościem, który może zrobić taki film?

    S: Zdecydowanie nie chciałbym nim być. W przypadku czegoś takiego jak "Star Trek" potrzeba kogoś szalenie utalentowanego na stanowisku filmowca scenarzysty. W przypadku "Star Trek" to właśnie J.J. Abrams. Trzeba to zatem zostawić ludziom, którzy mają do tego kwalifikacje. Ja jestem kimś taki, kto powinien oglądać te filmy.[/more]

    Lo'Rel
    Participant
    #61301

    No cały czas mówię, że to fantastyczny film będzie:)

    Eviva
    Participant
    #61313

    A ja nie mogę się już doczekac. Nie śpię po nocach, gapię się na plakat ze Spockiem i odliczam dni. Czasem myślę, że bzik na punkcie ST (który notabene dopadł mnie dopiero w tym roku) jest najlepszą rzeczą, jaka mi się przytrafiła od wielu lat. Czemu? W myśl słów Leszka Długosza:

    I nie to boli, że nic nie wraca

    że czas, że kręci się planeta...

    Wiesz, życie się kończy, lecz z innych

    z innych powodów

    i całkiem inaczej.

    Życie się kończy

    gdy się przestaje juz w życiu czekać.

    A ja mam już na co czekać.

    Cross
    Keymaster
    #61360

    No cały czas mówię, że to fantastyczny film będzie:)

    Pożyjemy, zobaczymy...

    Lo'Rel
    Participant
    #61383

    Jakoś jestem tego pewien, tak samo jak jestem pewny, że fani konserwatyści zjedzą ten film za nowe podejście do sprawy.

    fluor
    Keymaster
    #61439

    A ja jestem pewien, że dobry film będzie dobrze przyjęty. 🙂

    zdarom
    Participant
    #61442

    A ja uważam że to będzie zależało od gustów i guścików tych co to będą oglądać i mam nadzieję że będzie to dobry filmik.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram