Forum Trek.pl Newsy Star Trek The Orville - nowy serial Star Trek. No prawie

The Orville - nowy serial Star Trek. No prawie

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #8668

  Od jakiegoś czasu wiadomo, że wkrótce poznamy przygody nowej załogi okrętu eksplorującego przestrzeń kosmiczną. I nie mowa tu o serialu Star Trek: Discovery, ale o nowej produkcji telewizji FOX - The Orville. Parodiujący uniwersum Roddenberry'ego serial, tak jak Discovery, będzie miał premierę tej jesieni.

  Bohaterowie to jak w oryginale grupa osobników wywodzących się z różnych kultur i gatunków, oczywiście z komediowym twistem. W miarę zwyczajny, acz niezbyt zdolny kapitan, jego była żona przydzielona na stanowisko pierwszego oficera, android gardzący biologicznymi formami życia czy galaretowaty obcy pełzający na pokładzie to tylko niektórzy z nich.

  Wśród aktorów i twórców znalazło się wiele znanych nazwisk, również takich, które przez lata były związane ze Star Trekiem. Obok stojącego za sterem produkcji Setha MacFarlane'a znalazł się scenarzysta i producent Brannon Braga. Na fotelu reżysera pierwszego odcinka zasiadł Jon Favreau, ale kolejne cztery z zaplanowanych trzynastu poprowadzili trekowi weterani - James Conway, Robert Duncan McNeill, Braga i Jonathan Frakes. A na ekranie w gronie serialowych aktorów takich jak Adrianne Palicki, Scott Grimes, Peter Macon, Mark Jackson, Halston Sage, J. Lee i Norm Macdonald zobaczymy znaną z DS9 Penny Johnson.

  The Orville na pewno nie należy traktować poważnie, ale patrząc na jego zwiastun i biorąc pod uwagę sytuację z Discovery, który powstaje w chaosie i ciągle prawie nic o nim nie wiadomo, można mieć obawy (albo nadzieję, zależy od podejścia), że więcej Star Treka będzie w parodii niż w "prawdziwym" Star Treku. A właśnie, zwiastun. Zobaczcie i oceńcie.

  https://www.youtube.com/watch?v=Yy9sKeCE8V0

  Źródło: TrekMovie

  kotek
  Participant
  #123580

  O, Bobby z Agents of SHIELD, tzn Adrianne Palicki.

   

  Nie mogli jeszcze Bretta Daltona (Grant Ward) przygarnąć? 🙂 Najlepiej, żeby też grał czarny charakter.

  swgs1994
  Participant
  #123581

  Daję im 2 odcinki max i to skasują za słabą oglądalność.

  snowman
  Participant
  #123583

  A ja obstawiam, że będzie popularniejszy od Discovery.  😛

  kotek
  Participant
  #123586

  Pewnie tak, nie od dziś dużo łatwiej sprzedaje się prosta, nieskomplikowana rozrywka. Niedługo nakręcą sitcom w kosmosie 🙁

  Piotr
  Keymaster
  #123762

  Dyskusja o The Orville została przeniesiona. Zapraszamy do wątku The Orville - lepszy Star Trek?.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram