Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek Star Trek Captains Chair :)

Star Trek Captains Chair :)

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • Jean Luck Picard
    Participant
    #2102

    Właśnie jestem w trakcie ściągania kolejnej gry spod znaku Star Trek zatytułowanej "Captains Chair". Gre ściągam przez BIT TORREN-A więc prawdopodobnie potrwa to pare godzin . Oto link do strony, z której ściągam (i to dość szybko) tę kolejną wspaniałą gre : http://www.suprnova.orgNa stronie znajduje się więcej trekowych różności, które ucieszą każdego fana 🙂 Może ktoś ma już tę gre i mógłby nieco przybliżyć, na czym ona polega i o który serial lub film jest oparta?:ufp:p.s.używając słowa wspaniała w stosunku do tej gry (mimo iż jeszcze w nią nie grałem) miałem na myśli, iż z pewnością jest równie doskonała jak pozostałe Trekowe gry... :ufp2:

    Acer
    Participant
    #19884

    coś ci się pomyliło panie pickard, niestety nie każda gra trekowa jest wspaniała :> a skoro już ją ściągłeś to może napisz co to właściwie jest za gra 😛

    Slawek
    Moderator
    #19885

    To nie jest gra tylko program. Możemy sobie zrobić wycieczkę po pięciu mostkach najbardziej nam znanych federacyjnych okrętów (Enterprise NCC-1701, Enterprise NCC-1701-D oraz E, Defiant oraz Voyager. Możemy sobie popatrzeć w każdy kąt mostka, powciskać gdzieniegdzie jakiś klawisz, popatrzeć na filmiki itp. Ale ogólnie nic nadzwyczajnego. Chwile się pobawiłem i odłożyłem.

    Acer
    Participant
    #19894

    aha ❓ no to u mnie na dysku też ten program na długo nie zawita

    EMH Mark IX
    Participant
    #20162

    Tak z czystej przekory sciągnęłem :-)I wiecie co? Mnie się podoba. Szczególnie część dotycząca Voyagera.Może was to zdziwi ale od wczoraj szwędam się po mostku klepiąc w panele, grzebiąc w EPS-ach i oglądając schematy.Dla mnie cool - tym bardziej, że wszystkie informacje podane magnetycznym głosem Katarzyny J. :-Ddeactivate EMH!

    Marcin
    Participant
    #20790

    Chętnie bym powłóczył się po kilku mostkach okrętów, ale jakoś mam mało szczęścia jeśli chodzi o zciąganie? 🙂

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram