Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki Seriale zapomniane, anulowane i mniej znane

Seriale zapomniane, anulowane i mniej znane

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 95 total)
  • Author
    Posts
  • Cross
    Keymaster
    #106178

    Kontynuacja Life on Mars, czyli Ashes to Ashes. Tym razem bohaterką z problemami z czasem jest policyjna psycholog. Spotykamy też kilka znajomych postaci...

    Match
    Participant
    #106254

    Lol - Baywatch miał spin-offa w konwencji Z Archiwum X 😀

    http://en.wikipedia.org/wiki/Baywatch_Nights

    Jak obejrzę, to napiszę coś więcej.

    Dalek
    Participant
    #106293

    Kiedyś widziałem z 2 odcinki, ale nic nie pamiętam :)Chyba nie było tam wątków sf, pewno trafiłem na 1szy sezon.

    Cross
    Keymaster
    #107154

    Jeremiah - jeden z niewielu seriali postapokaliptycznych. Na Ziemi pojawia się wirus, który zabija wszystkich dorosłych. Po 15 latach dojrzali już ich potomkowie próbują odbudować świat. Nieschematyczny scenariusz (lekko bazujący na belgijskim komiksie o tym samym tytule), miejscami naiwny, a miejscami zaskakujący (główne postaci też potrafią umrzeć). Ciekawostką jest pewno para aktorów grająca tam główne skrzypce: Luke Perry (Dylan z pierwotnej serii Beverly Hills 90210) i Malcolm-Jamal Warner (Theo z Bill Cosby Show). Anulowany w trakcie drugiego sezonu (cohć trzeba przyznać, że starali się na końcu pozamykać wątki).

    Diabeu
    Participant
    #107190

    Dzięki za info, na pewno obejrzę 🙂

    Akane
    Participant
    #108494

    Dzięki Wam za ten temat! I witam przy okazji. Moim hobby jest recenzowanie anulowanych seriali, także za każdy z wymienionych tu tytułów jestem bardzo wdzięczna. Recenzja jednego "SG" poleciała już u mnie na kanał, aktualnie pracuję nad recką "FireFly", ale wciąż poszukuję kolejnych perełek, którym stacje urąbały głowy. Będę zatem często tu zaglądać, mam nadzieję, że wzbogacicie moją wiedzę 🙂 Pozdrawiam!

    Cross
    Keymaster
    #108496

    Temat w ciągłej aktualizacji, nie ma problemu 🙂

    Akane
    Participant
    #108597

    Temat w ciągłej aktualizacji, nie ma problemu 🙂

    No trochę w sumie szkoda, że w ciągłej aktualizacji, bo mocno mnie boli jak się przyzwyczaję już do jakiejś serii, a ją wywalają do kosza, bo "słupki poszły w dół". Niektórych tytułów nie mogę odżałować do dzisiejszego dnia.

    Cross
    Keymaster
    #108599

    Niestety.

    Kolejna apokalipsa, tym razem z Hiszpanii. Statek opowiada o załodze szkoleniowego okrętu, który jako jedyny (!) ocalał z globalnej katastrofy spowodowanej eksperymentem z akceleratorem cząstek. Według zdjęć satelitarnych, które udało się im zdobyć woda zalała wszystkie lądy na Ziemi, jednak są oni w posiadaniu zdjęć tylko jednej półkuli naszej planety, co daje nadzieję na odnalezienie ziemi. Jak człowiek przywyknie do pewnych "telenowelowych" wątków (relacje damsko-męskie) i żywiołowości bohaterów (ta południowa krew!) to główny wątek sprawia sporo przyjemności. Już 3 serie.

    Akane
    Participant
    #108608

    Dobiło mnie dzisiaj info o anulowani "666 Park Avenue". Wiązałam z tym tyułem spore nadzieje.

    Diabeu
    Participant
    #108635

    Ja miałem to oglądać, głównie ze względu na fantastycznego Terry'ego O'quinn'a.Ech.

    Akane
    Participant
    #108694

    Dokładnie, też się na to rzuciłam z uwagi na O'Quinna, którego kocham od czasów "Millennium" (też anulowanego, tak by the way). Serial zapowiadał się zupełnie nieźle i o mało mnie szlag nie trafił, gdy dowiedziałam się, że ABC postanowiło zdjąć go po pierwszym sezonie. Sądząc po dotychczasowym rozwoju akcji, w ostatnim odcinku czeka nas cliffhanger, ale mam to w nosie - obejrzę do końca.

    Flashbones
    Participant
    #108722

    O'Quinn to super aktor. Oglądam go teraz 2 sezonie Hawaii Five-0, jak zawsze gra znakomicie 🙂

    master_bruce
    Participant
    #108746

    Zacząłem właśnie oglądać oryginalną serię "The Twilight Zone". Niesamowita sprawa jak w ciągu 20-kilku minut dało się zbudować takie napięcie, bez efektów specjalnych i innych "ulepszaczy", samą tylko narracją i muzyką.

    Cross
    Keymaster
    #109422

    Les Revenants - francuski serial o powracających umarłych. Polecam!

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 95 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram