Forum Fandom Star Trek CCG Rozgrywki regionalne

Rozgrywki regionalne

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • Author
    Posts
  • Beyo
    Participant
    #2302

    Jak w temacie. Jako pierwszy będzie z pewnością noworoczny turniej w Poznaniu.Data jeszcze dokładnie nie znana.Liczba graczy:12Typ:Sealed Deck Warp SpeedKażdy gracz dostanie jeden starter Voyager + minimum 2 boosterki The Borg.Koszt: różny w zależności od liczby uczesnitków ale nie powinien przekroczyć 30zl.Miejsce: Poznan, sklep Bard Termin: 22 stycznia godzina 10.Turniej liczony będzie do rankingu Deciphera ❗

    Beyo
    Participant
    #24550

    TURNIEJ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘJak w temacie - serdecznie zapraszam na godz 10. Miejsc jest na 12 osob na razie mam potwierdzenie od 6 wiec jak ktos ma ochote to zapraszam na Ul.Sw Marcin w Poznaniu - bedzie decydowac kolejność zgłoszeń.:POsoby zamiejscowe - prosze o kontakt ze mną, jakis nocleg sie skombinuje w razie co

    Crane
    Participant
    #32129

    Mogę już powoli coraz bardziej oficjalnie zprosić na mini turniej Star Trek CCG 2ed, który odbedzie się w ramach XII Częstochowskich Dni Fantastyki (krótkie info). Turniej odbedzię się w sobotę 1 pażdziernika, w okolicach godziny 16. Godzina jeszcze nie jest ustalona dokładnie, ale na pewno nie bedzie to wcześniej. Turniej nie jest sankcjonowany (zresztą patrząc na to co się dzieje w Decipher-ze nie wiem czy robiłoby to jakąś różnicę), nagrody jakieś będą :). Postaram się odpowiedzieć na wszelkie pytania jeśli jakieś się pojawią, chociaż nie mogę zagwarantować, że odpowiedzi będą satysfakcjonujące 🙂

    Aha jeszcze jedna drobna sprawa, mimo że turniej zaplanowano na wieczór to wiele osób bedzie grało towarzysko już od rana.

    Edit: Pojawiła się już bardziej oficjalna strona konwentu Bunkier

    Edit: Zmieniła się data turnieju, na piątek 30 września o godz. 19.

    Beyo
    Participant
    #32259

    No ja bym chetnie pojechal odkad mam w Czestochowie swoj fanklub...ale nie wiem jak z czasem :)))btw jesli sie spodziewasz minimum 6 osob na turnieju to ci moge sankcjonowac.

    Crane
    Participant
    #32261

    btw jesli sie spodziewasz minimum 6 osob na turnieju to ci moge sankcjonowac.

    Na 90% bedzie 6 osób może więcej, ale z tego co widzę, Decipher ma spore problemy i pewnie taki "ogromny" turniej nie zostanie zauważony 😉 Z tego co mi wiadomo takie sankcjonowane turnieje chyba trzeba opłacić, więc naprawdę szkoda zachodu, ale bardzo dziękuję za propozycję, być może w przyszłości skorzystam.

    Beyo
    Participant
    #32266

    Na 90% bedzie 6 osób może więcej, ale z tego co widzę, Decipher ma spore problemy i pewnie taki "ogromny" turniej nie zostanie zauważony 😉 Z tego co mi wiadomo takie sankcjonowane turnieje chyba trzeba opłacić, więc na prawdę szkoda zachodu, ale bardzo dziękuję za propozycję, być może w przyszłości skorzystam.

    Nie widze zeby Decipher mial jakies problemy. Turniej na Polconie normalnie zasanckjonowal teraz tylko czekam na promosy. Jedyny zgryt to ze nie zauwazyli naszego wniosku o LOTRowe PSQ ale z normalnymi turniejami nie ma klopotu a odplatnosc za sankcjonowanie to 1$ od gracza wiec jesli przewidujesz wpisowe to na prawde nie rzutuje :)Tak wiec na przyszlosc jak bedziesz cos organizowal to pamietaj o tym 🙂

    Crane
    Participant
    #37419

    Chciałby zaprosić wszystkich chętnych na mały lokalny turniej w Częstochowie. Turniej odbedzie się 21 stycznia 2006, w sklepie Fantasy ul.Wolności 22. Format 2 Edycja, Constructed Deck. Wejściówka ok 3-4zł. Turniej zaczniemy o godzinie 12, a zakończenie planowane jest na godz 16.

    CoBrah
    Participant
    #37421

    Duzo osob gra w 2 edycje? Bo zastanawialem sie nad zakupem,ale nie wiem czy warto 🙂 Na razie jestem tylko i wylacznie przy 1 edycji 😀

    Crane
    Participant
    #37599

    Duzo osob gra w 2 edycje? Bo zastanawialem sie nad zakupem,ale nie wiem czy warto  🙂

    To zależy co rozumiesz pod pojęciem "dużo". Znam osobiście 8 osób grających w 2ed i wiem jeszcze o dwóch osobach, które znam z Allegro. Tyle tylko że z tych 10 osób sześć jest z Częstochowy, dwie ze Śląska, jedna z Łodzi i jedna z okolic Warszawy. Sam musisz ocenić czy to dużo czy mało.

    Crane
    Participant
    #38380

    Podbudowany "sukcesem" ostatniego spotkania pragnę serdecznie zaprosić osoby które chciałyby zagrać w małym turnieju Star Trek 2ed. Termin spotkania 25 luty 2006 (sobota), miejsce Częstochowa, al.Wolności 22 sklep Fantasy. Tym razem zadbałem aby nie ściskać nas z innym turniejem więc powinno być więcej miejsca i może dopisze większa liczba zawodników z Częstochowy bo to już po sesji chyba będzie.

    Gothmog
    Participant
    #38385

    Mysle ze Katowice sie pojawia (przynajmniej ja:) )

    Crane
    Participant
    #39383

    Pojawiły się pewne problemy z mojej strony odnoście turnieju w Częstochowie 25 lutego. Prawdopodobnie będę musiał zniknąć na jakieś 45 minut w okolicach godziny 14 więc turniej może się nam troszkę przedłużyć (postaram się aby jak najmniej) więc może zaczniemy troszkę wcześniej - np. o 11.30. Proszę też osoby przyjezdne, jeśli mogą, żeby zarezerwować sobie troszkę więcej czasu.

    Crane
    Participant
    #39906

    Chciałbym zaprosić wszystkich chętnych na turniej Star Trek CCG 2ed, który odbędzie się 18 marca 2006r w miejscu tym samym co poprzednio. Nie piszę, że turniej będzie mały bo znowu gracze nie dopiszą - ostatnio było nas tylko 5 osób. Gdyby ktoś się zdecydował, a jeszcze nie był u nas w Częstochowie proszę mi dać znać na PM lub email sadaj@poczta.onet.pl . Początek turnieju tradycyjnie o 12, sklep jest czynny od 11, w wyjątkowej sytuacji można poprosić o wcześniejsze otwarcie.

    Crane
    Participant
    #41133

    Po miesięcznej przerwie ale za to z dużym wyprzedzeniam zapraszam na kolejny turniej Star Trek CCG 2ed, który odbędzie się 20 maja (w sobotę) o godzinie 12, w wyremontowanym już sklepie Dragon w Częstochowie przy ul.Wolności 22. Koszt uczestnictwa ok 4-6zł zależnie od ilości graczy. Może tym razem goście pomogą nam przebić magicznę liczbę 10 uczestników, bo co prawda mamy już w Częstochowie większą liczbę graczy, ale ich pojawianie się na turniejach jest bardzo losowe.

    Crane
    Participant
    #42170

    Najbliżyszy turniej w Częstochowie odbędzie się 17 czerwca. Miejsce to samo co zawsze, czyli sklep Dragon ul.Wolności 22 (blisko dworca PKP). Koszt jak zwykle ruchomy ok 4-6zł zależnie od liczby uczestników i ich apetytów :). Godzina rozpoczęcia 12.00, przwidzywany czas zakończenia godz 16.00. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram