Forum Fandom Kluby i grupy USS Silesia Reaktywacja Śląskiego Oddziału GF?

Reaktywacja Śląskiego Oddziału GF?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 34 total)
  • Author
    Posts
  • Sfinks
    Participant
    #106449

    Czyli należy rozumieć, że jutrzejsze spotkanie się nie odbędzie z braku zainteresowanych. I już po reaktywacji Śląskiego Oddziału Gwiezdnej Floty !? Czyli jak zwykle spaliło na panewce 😛

    Liranna
    Participant
    #106450

    No na to wygląda niestety.W takim razie jakoś inaczej zorganizuję sobie dzisiejsze popołudnie.

    Doro
    Participant
    #106478

    Niestety nie udało mi sie wrocic w terminie, PKP dalo d... i zamiast godzine, wracalem z Bielska ponad 4 godziny. Nie miałem do tego połączenia i praktycznie nocke przespałem na dworcu. Nastepnym razem mam nadzieje :).

    Doro
    Participant
    #109490

    Może nowy rok i nowy poczatek, jakis opmysl na celebracje :> ?

    Liranna
    Participant
    #109565

    A może jakieś propozycje?

    Doro
    Participant
    #109575

    Nie znam obecnie lokali aktywnych i ciekawych w Katosach, do tego pracuje w systemie 24/48 wiec wole by ktos inny ustawil meeting jesli chodzi o weekendy stycznia to wolne mam dni - 13, 19, 26.

    Liranna
    Participant
    #109643

    Skłaniam się bardziej ku dacie 26 stycznia. Jest na tyle wcześnie, ze chyba każdy zdąży potwierdzić chęc wzięcia udziału w spotkaniu. Tradycyjnie już spotkajmy się przy "żabie" na Stawowej o godzinie 16:00. Później jakiś fajny klubik, pubik, czy na co tam będziecie mieli ochotę sie znajdzie.Jeśli zgłosiłoby się więcej osób, mogę zarezerwować miejsce, ale muszę znać mniej więcej ilość chętnych na co najmniej tydzień przed spotkaniem.

    Doro
    Participant
    #109670

    Podtrzymuje na chwile obecna swoja gotowosc 🙂

    Liranna
    Participant
    #109732

    Wychodzi na to, że na spotkaniu będziemy we dwoje. Czy naprawdę nie ma już nikogo na Śląsku, kto jeszcze chciałby się spotkać i pogadać?

    Manul
    Participant
    #109733

    Na Śląsku to może i są. Ale konkretnie z Częstochowy (taki to Śląsk, że łomatkobosko) i są obrzydliwie zarobieni. Aczkolwiek spotkanie możecie zawsze przenieść do pielgrzymkowa! Ja nie bronię! 😀

    drupi
    Participant
    #109753

    26 stycznia pracuje do 20:15 takze u mnie lipa, aczkolwiek jeśli ktoś lubi dobre piwko to polecam "Białą Małpę" w samym centrum Katowic 🙂

    Liranna
    Participant
    #109755

    Tak, tam zdecydowanie jest bardzo dobre piwo. Niegdyś miałam tam kartę stałego klienta, jak jeszcze były 🙂

    Doro
    Participant
    #109761

    Pora i takie tam bez zmian rozumiem ?

    Liranna
    Participant
    #109762

    Na razie jest nas dwoje. Póki co nic nie zapowiada, by u mnie miało się coś zmienić.

    Doro
    Participant
    #109763

    Od czegoś trzeba zacząc 🙂

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 34 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram