Forum Fandom Kluby i grupy USS Silesia Reaktywacja Śląskiego Oddziału GF?

Reaktywacja Śląskiego Oddziału GF?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 34 total)
  • Author
    Posts
  • Alucard87
    Participant
    #6797

    No właśnie. Od dawna brakuje mi osób do dyskusji live o Treku i podobnych tematach, przy romulańskim Ale 😛 Z tego co widzę, to podforum jest jakby martwe, ale wierzyć mi się nie chce, że na Śląsku nie ma fanów Treka. Czy znalazło by się choć kilka osób na spotkanie plenerowe np.w Katowicach? Myślę, że przy odrobinie chęci udałoby się małej grupce wykręcić z tego coś fajnego.

    StrTrekRlz
    Participant
    #105630

    jest sporo fanow Star Treka w samych Katowicach 😉 a w Gliwicach na wydziale AEI PolSl bedzie ich pewno jeszcze wiecej 😉

    Reyden
    Participant
    #105635

    Generalnie jest kilku nadal aktywnych fanów którzy spotykają się przy większych okazjach - ostatnio to premiera ST XI , było chyba z 10 osób .Kiedyś Szefowa TSS organizowała pikniki majowe , jeszcze dawniej były regularne spotkania .Teraz to faktycznie pustynia .

    Alucard87
    Participant
    #105641

    ostatnio to premiera ST XI , było chyba z 10 osób

    Wiem, nawet tam byłem. Ale to było trzy lata temu... Do ŚKFu mi niespieszno, a do Gliwic za daleko...

    Liranna
    Participant
    #106333

    Generalnie jest kilku nadal aktywnych fanów którzy spotykają się przy większych okazjach - ostatnio to premiera ST XI , było chyba z 10 osób .

    Kiedyś Szefowa TSS organizowała pikniki majowe , jeszcze dawniej były regularne spotkania .

    Teraz to faktycznie pustynia .

    Organizowałam spotkania majowe jak jeszcze miałam ogród przed domem 🙂

    Chętnie bym sie spotkała, ale to wam zostawiam ustalenie terminu ze względu na to, że ja różnie pracuję (w weekendy także).

    Napiszcie kiedy i gdzie 🙂

    drupi
    Participant
    #106353

    Chętnie bym sie spotkała, ale to wam zostawiam ustalenie terminu ze względu na to, że ja różnie pracuję (w weekendy także).

    Napiszcie kiedy i gdzie 🙂

    "Napiszcie kiedy i gdzie?" No cóż łatwo powiedzieć trudniej zrobić. Właśnie o to chodzi, że nie ma komu organizować, dogadać się z terminami chyba

    jeszcze ciężej. Pamiętajmy, że już nie uczymy się, pracujemy, mamy własne życie prywatne. Ja też bym się chętnie spotkał.

    Brakuje nam kogoś młodszego z zapałem do organizacji i przede wszystkim szybko nie rezygnującego 🙂 Ciężmko będzie zebrać

    chociaż 1/4 starej "Silesii", ale może jacyś nowi się pojawią? 🙂

    Czy jest ktoś chetny, aby nam kapitanować? Aby wyprowadzić USS "Silesia" z doków? Czy znajdzie się ktoś taki?

    BSL
    Participant
    #106354

    Bry dobrze ze widzialem cos u drupa na fb 😀

    drupi
    Participant
    #106413

    I to by było na tyle jeśli chodzi o rozmowę na temat ewentualnego spotkania 🙂

    Liranna
    Participant
    #106414

    Może niekoniecznie. Co prawda padło, że ktoś młody ma poprowadzić, ale widać młodzi to gatunek wymierający ;)Co powiecie na spotkanie teraz w tą sobotę t.j. 28 lipca. Godzina 16 jest chyba najlepszą porą zwłaszcza dla tych, co rano pracują. MIejsce spotkania może narazie tradycyjne: przy fontannie żaba na ul. Stawowej.Co wy na to?

    Doro
    Participant
    #106415

    USS "Silesia" ? eeee, wole I.K.S. Sil'sia ;)Nie ma w katosach juz lokali do spotkania, pogadania? wiele sie musialo wiec ostatnio zmienic 🙂 Bo albo tego, albo po prostu w ludziach chęci. Jesli potrzebny jest ogrod z grillem, to moge sluzyc swoim, ale to na slaskich kresach.

    Liranna
    Participant
    #106416

    Lokale są, ale nie mam pojęcia gdzie chcielibyście sie spotkać. Piwko? Jedzonko? Coś poza gadaniem musi być. Jak są jakieś propozycje co do innego miejsca to ok. Zreszta i tak nie stalibyśmy przy żabie tylko stamtąd gdzieś poszli. O to się bać nie należy 🙂 To jest po prostu miejsce gdzie każdy zainteresowany trafi. Bo przecież nie każdy wie, gdzie jest np Biała Małpa 🙂

    drupi
    Participant
    #106427

    Sobota praca do 20:15 takze ja odpadam niestety. Druga sprawa USS Silesia to nazwa z dluga tradycja siegajaca poczatkow XXI wieku 🙂 Także trzymamy sie tradycjji POGF 😀

    Liranna
    Participant
    #106432

    A czy ktoś wogóle jest chętny do przyjścia?Czekam na potwierdzenie do 22:00 w piątek 🙂

    Silver Phoenix
    Participant
    #106439

    Także trzymamy sie tradycjji POGF

    R.I.P zapomniałeś dodać... Nie wywołuj umarlaka z lasu 😛

    Sfinks
    Participant
    #106441

    A ja jestem na tak.Dobrze było by się reaktywować . Fajnie było myśleć o sobie, że należy się do PolskiegoOddziału Gwiezdnej Floty , ale POGF upadł i IMHO miało to wpływ na rejonowe oddziały, może niena wszystkie, ale na nasz Śląski chyba tak. BSL swego czasu mówił , że mimo tego, że POGF upada to my będziemy istnieć jako Śląski Oddział Gwiezdnej Floty, ale nie przewidział tego, że duch w nas przygaśnie, ale może nie do końca przygasł skoro pojawił się ten post na forum. Dobrze było by od czasu do czasu na którymś spotkaniu pokazać się np. w mundurze (ja na ten czas nie mam, ale być może go sobie sprawię). Ale, żeby były następne kolejne spotkania to musi być to pierwsze. Ja przyjdę na to spotkanie, czy ktoś jeszcze?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 34 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram