Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Uniwersum Gry, porady i taktyka Problem ze strzelaniem z glownej broni ...

Problem ze strzelaniem z glownej broni ...

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Koniu
  Participant
  #6576

  Witam. Pod klawiszem "1" mialem ustawioronie strzelanie z glownej przedniej broni.Nagle mala cyferka "1" zniknela i nie moge strzelac z klawiatury ta bronia.Ktos wie moze jak przywrocic ten skrot ? I nie chodzi mi o standardowy skrot na pasek. tylko o 3 ikonki broni.

  Piotr
  Keymaster
  #103242

  W jakim sensie cyferka zniknęła? Jedyne co mi przychodzi do głowy to że shooter mode ma chyba przełaczane te trzy główne klawisze. Sprawdź w keybinds w w opcjach.

  Zarathos
  Participant
  #103244

  Jeżeli wszedłeś w shooter mode (straszna sprawa, chociaż niektórzy lubią) to wtedy 1 i 2 chyba nie działają. Strzelasz przyciskami myszy. W shootermode wchodzi i wychodzi się za pomocą klawisza "b", jak bibułka. Poznać można po ustawieniu kamery nad ramieniem postaci i celownikiem na środku ekranu. Jest też opcja druga i równie prawdopodobna - trafiłeś na znanego i lubianego buga który się czasami objawia a który polega na zablokowaniu wszystkich akcji postaci (poza chodzeniem). Spróbuj uruchomić którąś ze zdolności postaci - jeżeli nie zadziała, to masz pecha. Wyjść z instancji, wejść z powrotem i zadziała.

  horacy86
  Participant
  #103314

  Obok paska z umiejętnościami jest cyferka i dwie strzałki, służy to do zmiany wyświetlanego paska (1-10), mogłeś to kliknąć, sprawdź jaki masz numer obok paska.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram