Forum Fantastyka Star Trek Premiera StarTrek XI

Premiera StarTrek XI

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
  • Author
    Posts
  • mogh
    Participant
    #4074

    Witajcie, zastanawiam się, czy w Polsce odbędzie się uroczysta premiera ST XI. ❓ Wg inforamcji Paramount, film ma wejsc do kin 8 maja 2008. Nie znalazlem jednak info, czy w Polsce będzie cos jakis zoorganizowany pokaz. Tak to bywalwo w StarWars ....

    fluor
    Keymaster
    #63728

    W Polsce premiera 29 maja, nie wiadomo jeszcze gdzie i jak, ale na pewno jakieś zorganizowane wyjścia będziemy organizowali. Chociaż wątpię, by to miała być jakaś osobna wielka gala ;)btw. witamy na forum 🙂

    zdarom
    Participant
    #63735

    Mogh też cię witam i przy okazji to pomyliłeś rok

    mogh
    Participant
    #63739

    W Polsce premiera 29 maja, nie wiadomo jeszcze gdzie i jak, ale na pewno jakieś zorganizowane wyjścia będziemy organizowali. Chociaż wątpię, by to miała być jakaś osobna wielka gala 😉

    btw. witamy na forum 🙂

    Hej, no tak. Masz oczywiscie racje z datą :blush:

    Avenger
    Participant
    #64028

    No właśnie, premiera tuż tuż.

    A pod tym linkiem już powstała masa "alternatywnych" plakatów na premierę. 😉

    http://www.freakingnews.com/Star-Trek-XI-Pictures---1368.asp

    Barusz
    Participant
    #65444

    ST XI w portalu dziennik.pl

    Wrzucam jako ciekawostkę, bo zawsze warto odnotować pojawienie się tego typu informacji w mainstrimowych mediach 😉

    Lo'Rel
    Participant
    #65446

    Hmm, są u nas jakieś IMAXy? Ja nie słyszałem...

    Gosiek
    Participant
    #65452

    Są, w pięciu miastach - Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań i Łódź. Chociaż ja się trójwymiarowej wersji w Polsce nie spodziewam, a biorąc pod uwagę karierę poprzednich filmów kinowych w PL, to będzie dobrze, jak w ogóle ST XI trafi na ekrany polskich kin.

    Lo'Rel
    Participant
    #65459

    Oczywiście, że trafi, to już jest pewne. Ale to tez dlatego, że ten star Trek nie będzie już taki niszowy jak poprzednie. Nemesis tez miał to szczęście, bo nieco odświeżono Treka dając szansę innym filmowcom i moim zdaniem wyszło to ST na dobre. Cóż, w mojej okolicy IMAXa nie ma (pomorze), ale trudno i tak będę szczęśliwy mogąc zobaczyć Treka w kinie.

    zdarom
    Participant
    #65505

    No do kina trzeba będzie iść i to oczywiście w dniu premiery a może nawet na przed premierowy pokaz jeśli będzie.

    Barusz
    Participant
    #65599
    mogh
    Participant
    #70075

    I wzmianka z portalu gazeta.pl.

    Witam, ponownie. Czy wiadomo coś bliżej nt. bliższej daty i miejsca polskiej premiery ST XI?

    pozdrawiam

    mogh

    Lo'Rel
    Participant
    #70076

    Premiera filmu jest przewidziana na 8 maja.

    fluor
    Keymaster
    #70084

    Miejsca jeszcze nie znamy, ja bym obstawiał Warszawę, chyba że jakiś klub namówi dystrybutora do współpracy. Beyo coś się odgrażał, że może w Poznaniu zrobi, ale czasu niewiele i po Pyrkonie, więc nie wiadomo.

    Zuntar Zar'gor
    Participant
    #70089

    Super jeszcze nieco ponad miesiąc, oby tylko warto było czekać tyle lat na nowego treka !!!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram