Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Prawdziwy Typhoon - komentarze

Prawdziwy Typhoon - komentarze

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 272 total)
  • Author
    Posts
  • Hemrod
    Participant
    #50463

    No tak też można zrobić :)A jeżeli o moje okręty chodzi to chciał bym tak1x Defiant class: USS Ellida. NCC 74212. CO Kapitan Alexander MacShane.1x Niagara class: USS Stakanhofdi. NCC 28451. CO Kapitan James Dingo 1x New Orleans class: USS Vinagaut. NCC 65450. CO Kapitan Ivan Czerniejew

    I. Thorne
    Participant
    #50464

    Lakota w bitwie to nie USS Lakota tylko inny zmodernizowany Ezelsior (to niekanoniczne, ale logiczne jak udział USS Enterprise-E w wojnie z Dominium).Fercart, jak weźmiesz Lakotę, to stracisz Defianta (jeden gracz - jeden okręt z kwantówkami).Zrobiłem pierwszą rozpiskę danych okrętów. Jak ktoś wykrył błędy to proszę o info ze swoimi wyliczeniami.I ile osłon ma Defiant? Na Batleh'cie wcieło liczbę :>

    Reyden
    Participant
    #50465

    Na DILT-cie masz - Def ma osłony o mocy 2 376 000 TJ.A co do danych okretów - to Excelsior A wg. moich obliczeń ma wytrzymałość kadłuba 803 150 HP ( 24,9 % z 1 350 000 HP to 336 150 + 467 000 z bonusu od długości kadłuba - wychodzi 803 150 HP ) .Reszta jest ok.

    Zarathos
    Participant
    #50469

    Kto doliczył się 30 fazerów na Lakocie? Jakbym na nią nie patrzył i nie liczył wyszło mi tylko 15 🙂

    I. Thorne
    Participant
    #50473

    Pewnie liczyłeś tylko jedna stronę :PReyden, racja. Już poprawione.

    Reyden
    Participant
    #50480

    Co do Lakoty i liczby fazerów - dane takie pojawiły się pierwszy raz na DITL-u , potem to się rozniosło na inne strony ( w tym stronę Coena )

    Zarathos
    Participant
    #50482

    Nie ma to jak bezkrytyczne kopiowanie 😀 30 fazerów (15 stanowisk po dwa fazery na jednym) to miał Enterprise B. Lakota miała już pojedyncze banki - 15. I liczyłem obie strony 🙂

    I. Thorne
    Participant
    #50485

    Kolejna zmiana w rozpisce - doszły okręty Kronosa i Fercarta, u którego Defiant został zastąpiony Lakotą. Tak więc ostatni Defiant jest wolny i będzie wydany tylko nowemu graczowi - inaczej przepada (zresztą jest anormalnie silny :> ).Myśle też czy nie lepiej trochę zmocnić Borga bo inaczej trzeba będzie na Federację puścić z 10 sfer by był to równorzędny pojedynek (albo 1 sześcian zwiadowczy).

    Reyden
    Participant
    #50494

    Zgadzam się , niech będzie kilka Sfer i 2-3 assymilatory lub Diamenty .Bo jak wszyscy skupimy ogień na jednym okręcie to Detector jest martwy od razu , a Interceptor jest dryfującym wrakiem .Na zwykła Sferę potrzeba 3-4 tur ciągłego ognia .

    I. Thorne
    Participant
    #50502

    Żeby Zary nie narzekał to w cudowny sposób pancerze Borga sie podwoliły (cóż asymilacja gatunku 7995 dała zdumiewające rezultaty 😛 ).Teraz potrzeba czegoś więcej by powiedzieć sferze pa pa :DDo tego doszedł króciutki wstęp dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi w tym wszystkim.

    Reyden
    Participant
    #50511

    Thorne - w zdaniu :

    Romulanie znowu wciąż knują i nie wiadomo co

    Masz mały błąd - znowu i wciąż dziwnie brzmi razem , albo znowu knują albo wciąż knują .

    Reyden
    Participant
    #50522

    Założyłem na yahoo grupę dyskusyjną dotyczącej gry .Nazywa się Borg War II Chętni z koalicji anty-Borg mogą się zapisywać przez ten adres :borgwar2-subscribe@yahoogroups.comPosty wysyłamy na borgwar2@yahoogroups.com , mozna też bezpośrednio na samym yahoo w sekcji groups .Tam będziemy omawiać wszelkie taktyki przeciwko Borg itp. MG jak chce też może się dołączyć .

    Corvus
    Participant
    #50523

    No więc przedstawiam niniejszym siły Rihannsu które, będą zmuszone bronić oba kwadranty przed zagrożeniem, a federację przed samą sobą. 😀 😀 😀 😀 - "Uhaii" (Niosący Śmierć) klasa D'deridex - dowodzący Riov (komandor) Aev i-Reelaa tr' Mani- "Aen'rhien" (Krwawe Skrzydło) klasa D'deridex - dowodząca Enarrian (subkomandor) Carina ir-Dinalla t'Corai

    I. Thorne
    Participant
    #50534

    Reyden, z chęcią się zapiszę (będę zapewne czytał o niestworzonych pomyśłach graczy :> ), a błąd językowy poprawię.Do wszystkich graczy. Nie zagalopowujcie się. To nie jest główna bitwa w sektorze Typhoon. Wszyscy będą walić w sześcian Królowej i jej osłonę, a nie w grupkę kilku sfer gdzieś na uboczu. Pamiętajcie o tym!

    I. Thorne
    Participant
    #50563

    Dodałem dane o D'deridexach (zresztą ciekawe, że Romulanie pomogą, a Klingonów na razie nie ma - jeśli tak będzie to uwzględnie brak tej pomocy w fabule) - jednak nie są one ze strony BatletHa tylko z poprzedniej bitwy (Równowaga Sił).Jeśli ma ktoś ochotę to niech przekaże mi dokładne rozmieszczenie pasów i banków fazerowych na federacyjnych statkach i ich pole ostrzału.EDITDopisałem się na liście mailowej i czekam na resztę graczy.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 272 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram