Forum Fantastyka Gry Portal

Portal

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • kotek
    Participant
    #8481

    Nie jestem graczem, ale ostatnio znajomi bardzo polecają mi grę Portal. Podobno świetna, bardzo ambitna i rozwijająca wyobraźnię. Poniżej krótki filmik z komentarzem grających.

     

     

    Macie jakieś opinie o tej grze? Gracie?

    Qdlatz
    Participant
    #122085

    Jak najbardziej na tak .Bardzo dobra gra logiczna okraszona inteligentnym humorem .

     

    Ze swojej strony polecił bym Tobie całego Orange Boxa czyli Half Life 2 razem z dwoma dodatkami i Portalem .Według mnie jedna z najlepszych gier w historii.Dobry , wręcz dopieszczony scenariusz i ......brak końca .

    Kiedy trzecia cześć !!!!!

    Q__
    Participant
    #246205

    Fan-teoria okołoportalowa:
    https://www.youtube.com/watch?v=531Wsv5Igtk

    Pleiades
    Participant
    #246886

    Portal to świetna gra, przeszłam obie części. Naprawdę trzeba pogłówkować. Dwójka to jeszcze świetny coop.
    Ogólnie całościowo jak najbardziej na plus, dodatkowo jeszcze posiada całkiem rozbudowany lore. Warto się wgłębić w szczegóły fabularne.

    Q__
    Participant
    #246895

    No, fajnie jest w końcu pograć w grę, która mając wszystkie zalety FPP każe myśleć, a nie strzelać do wszystkiego, co się rusza. (A nadto konceptualno-fabularnie stanowi całkiem sensowną SF.)

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram