Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Podaruj Star Trek Online przyjacielowi

Podaruj Star Trek Online przyjacielowi

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
    Guest
    #5391

    Jeśli podoba Wam się gra, a pewnie jest wielu takich, którzy są nią zachwyceni i nie mogą się od niej oderwać (np. cała redakcja STOnline.pl i pól Trek.pl), to możecie teraz zaprosić swoich przyjaciół do wspólnej zabawy.

    Każdy gracz z opłaconym abonamentem ma możliwość wygenerowania klucza dającego pięciodniowy, darmowy dostęp do gry użytkownikowi, który go zarejestruje. Klucz można uzyskać tutaj i każdy może zrobić to tylko raz.

    Zarri
    Participant
    #86317

    Ciekawe, ale na grafice reklamowej pisza ze jest to 10-cio dniowy trial

    Dołączona grafika

    Piotr
    Keymaster
    #86319

    Niestety nie odpowiadamy za rozbieżności u źródła. 😉

    Anonymous
    Guest
    #86320

    No właśnie nie wiem która wersja jest poprawna. Czy ta z linka gdzie jest 5 dni, czy ta z grafik na stronie i launcherze gdzie jest 10.

    Dr Bobaz
    Participant
    #86321

    10-dniowy jest na pewno trial z buddy card z edycji kolekcjonerskiej ze Stanow. Moze pomieszaly sie im promocje? :)10-dniowy z tego co pamietam jest tez trial za 4 kubki Del Taco.EDIT: Juz poprawili banerki ;). jest 5 dni triala.

    Zarri
    Participant
    #86335

    A ja zrobie maly konkursik. Kto odpowie na pytanie : "Jakie jest motto wszystkich produckji Star Treka ?" dostanie ode mnie klucz do 10-dniowego triala. Odpowiedzi prosze podawac tutaj w tym topicu. Pierwsza poprawna odpowiedz zostanie nagrodzona buddy keyem.

    andw77
    Participant
    #86336

    A ja zrobie maly konkursik. Kto odpowie na pytanie : "Jakie jest motto wszystkich produckji Star Treka ?" dostanie ode mnie klucz do 10-dniowego triala. Odpowiedzi prosze podawac tutaj w tym topicu. Pierwsza poprawna odpowiedz zostanie nagrodzona buddy keyem.

    "Śmiało kroczyć tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek" (ang. To boldly go where no man has gone before) 🙂

    Zarri
    Participant
    #86337

    A ja zrobie maly konkursik. Kto odpowie na pytanie : "Jakie jest motto wszystkich produckji Star Treka ?" dostanie ode mnie klucz do 10-dniowego triala. Odpowiedzi prosze podawac tutaj w tym topicu. Pierwsza poprawna odpowiedz zostanie nagrodzona buddy keyem.

    "Śmiało kroczyć tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek" (ang. To boldly go where no man has gone before) 🙂

    Brawo, jest to poprawna odpowiedz. Kluczyk na 10-dniowego triala wedruje do zwycięzcy andw77 🙂

    Anonymous
    Guest
    #86364

    A skąd masz 10-dniowy? :>

    r_ADM
    Participant
    #86365

    Ja bym chcial zlozyc protest formalny. To boldly go where no man has gone before nie jest mottem wszystkich produkcji star treka.

    Zarri
    Participant
    #86372

    A skąd masz 10-dniowy? :>

    hm, raz pisza ze 5-cio dniowy, raz ze 10-dniowy, w sumie to nie wiem na ile on jest, Cryptic cos mąci.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram