Forum Trek.pl Newsy Star Trek Pierwszy teaser Star Trek Into Darkness

Pierwszy teaser Star Trek Into Darkness

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 49 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #7122

    Na oficjalnej stronie Startrek.com pojawił się pierwszy teaser filmu.

    [more]

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Źródło: StarTrek.com[/more]

    master_bruce
    Participant
    #109061

    jest też japońska wersja o kilka sekund dłuższa:

    http://www.youtube.com/watch?v=BrHlQUXFzfw

    Cross
    Keymaster
    #109062

    Ładnie latają. Ładnie się biją. Pamiętam, że Star Trek to było coś o naukowcach i eksploratorach nowych światów, ale widzę to jak za mgłą...

    Match
    Participant
    #109063

    Kirk nie ma zielonej kapitańskiej piżamy, to zupełnie dyskwalifikuje ten film jako Star Treka! Niech Abrams zrobi ten film i nazwie go inaczej albo da Kirkowi zeiloną kapitańską piżamę!

    LIBERTO
    Participant
    #109064

    buahahahaha!!!!1111 ty purysto trekowy ;-Pedit ale po ponownym przejrzeniu zauważam że jest tam moment Kirka w złotym mundurze-powinno ci wystrczyć ;-P

    fluor
    Keymaster
    #109065

    Wciąż chętnie pójdę do kina, ale jakoś liczyłem na coś bardziej wciągającego, angażującego w tym zwiastunie... sam nie wiem.

    master_bruce
    Participant
    #109066

    a przypomnijcie sobie zwiastun poprzedniego filmu, jeszcze mniej z niego wynikało.

    Slawek
    Moderator
    #109067

    Jednak Gary, huh?Treka w tym już mało. Pew pew pew, jak na typowy film akcji przystało, co by współczesna widownia nie wyszła z kina po 5 minutach. Ale i tak się obejrzy. Na pewno będzie lepsze od Nemesisa. 😀

    Mordah
    Participant
    #109068

    Ładnie latają. Ładnie się biją. Pamiętam, że Star Trek to było coś o naukowcach i eksploratorach nowych światów, ale widzę to jak za mgłą...

    Tak, szczególnie TOS w którym ci naukowcy (szczególnie Kirk) dosyć często lali się po mordach.

    fluor
    Keymaster
    #109069

    Mordah, jest nawet stosowny klip do tego o czym opowiadasz 😉

    Mordah
    Participant
    #109072

    Pójdę dalej i zamieszczę finalną scenę z domniemanego pierwowzoru najnowszego filmu. Jak widać, dosyć naukowo rozwiązują swój problem.

    Match
    Participant
    #109073

    Ja zawsze lubiłem pokojowe rozwiązywanie choćby najtrudniejszych konfliktów.

    Elvenking
    Participant
    #109075

    Tak na prawdę wszystkie pełnometrażówki Star Treka, może za wyjątkiem Motion Picture to były filmy akcji, więc w sumie nie jestem jakość szczególnie zszokowany i czekam z zainteresowaniem 🙂 Star Trek, w którym jest eksploracja to seriale. Dlatego też mam nadzieję na jakiś kolejny serial, np. o Enterprise B lub C. W filmach po prostu musi być jakaś akcja, a tutaj nawet nie wiadomo ile jej będzie, bo cięzko ocenić film po napakowanym 1minutowym teaserze.

    master_bruce
    Participant
    #109076

    @up Wg "Pogomców mitów" niemożliwe jest pokonanie kosmicznego potwora w sposób w jaki zrobił to Kirk.

    Koniec offtopu naukowo-bitewngo.

    Analiza trailera wg sfx.co.uk

    http://www.sfx.co.uk/2012/12/06/star-trek-...iler-breakdown/

    Jamjumetley
    Participant
    #109077

    Klingoni! <3 Szkoda, że znowu jako mięso armatnie.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 49 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram