Paradox

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • Cross
    Keymaster
    #5210

    Ponieważ Amerykanie zaczynają mnie mocno drażnić z zamykaniem kolejnych ciekawiących mnie serii, czas przytulić się do Anglików, który nawet przy spadku oglądalności ciągną seriale dalej lub prokurują im w miarę sensowne zakończenie.

    Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek "Paradox".

    “Paradox” to serial BBC One mający łączyć elementy sci-fi i kryminału. Opowiadać będzie o jednostce policyjnej, której zadaniem jest zwalczać przestępstwa mające dopiero nastąpić w przyszłości.

    Przypomina nieco Flash Forward i Raport mniejszości (pomysły z czasem), mam nadzieję że się ciekawie rozkręci...

    Jamjumetley
    Participant
    #82129

    To jest brytyjski Flash Forward. Różni się od amerykańskiego serialu skalą wydarzeń i źródłem informacji o przyszłości. No właśnie, co to za źródło? Podobieństw jest znacznie więcej. Włącznie z białą tablicą - odpowiednikiem korkowej mozaiki w biurze Benforda 🙂 Szkoda, że Paradox ma mieć tylko pięć odcinków, bo na prawdę wciąga. Może BBC zdecyduje się na więcej... Mamy element tajemnicy, ciekawych bohaterów, ciut humoru. Na prawdę warto zobaczyć. Zdaje się, że we wtorek kolejny odcinek.

    Infango
    Participant
    #82477

    Dużo lepszy jest serial Survivors emitowany na początku roku czekam na 2 sezon. Serial jest odnowioną wersją serialu z lat 70, coś jak 28 days later.

    Zuza
    Participant
    #82483

    Różni się też tempem akcji... w amerykańskim mniej scen do szybkiego przewijania ;>Ale ogląda się ciekawie.Mnie osobiście Survivors nie przypadło do gustu, nie lubię seriali obyczajowych.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram