Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka Ocena rządów PO

Ocena rządów PO

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 233 total)
  • Author
    Posts
  • Galactica
    Participant
    #83011

    Niexzależne od opcji politycznej czyli nie ważna jaka partia i tak swojego kolege da. Przecież nie da wroga.A jak są lepsi to jest lepiej a jak są gorsi to jest gorzej. Tylko zależy jak są oni przedstawiani. Bo może się zdarzyć że lepsi będą przedstawiani jako gorsi a gorsi jako lepsi.

    Galactica
    Participant
    #85310

    "The Economist": Czas porzucić stereotypy o Polsce

    http://www.tvn24.pl/-1,1640665,0,1,the-eco...,wiadomosc.html

    Przyznam szczerze, że przypomina mi coś ten artykuł. Dobry jest rząd zły prezydent i opozycja. Całkowicie mi to cos przypomina

    Eviva
    Participant
    #85314

    Przede wszystkim, Najmilsi (jak mawia nasz proboszcz, zaczynając kazanie) musimy zdać sobie sprawę z jednego: być może gdzieś na świecie są państwa, gdzie prezydentem jest Archanioł Gabriel, a w rządzie zasiadają sami błędni rycerze, jednak gros państw musi zaakceptować fakt, że doskonałość jest dla nich nieosiągalna. To tak, jak z wyborem kandydata na męża - każda na początku uroi sobie osobnika pięknego jak Kirk i mądrego jak Spock, a jak przyjdzie co do czego, to godzi się na gościa ciut-ciut ładniejszego od diabła, o IQ na poziomie 100 punktów, w dodatku jest zadowolona.

    Nie możemy liczyć na to, że rząd, mówiąc słowami mistrza K.I.G.

    "...gdyby był rządem

    powinien Ci założyć sondę,

    a potem kompres i pieszczota

    i zrozumienie, żeś idiota."

    Według opinii publicznej każdy obecnie rządzący jest gorszy od poprzedników i tej opinii nic nie zmieni, choćby zasypał naród złotem i kołysał na obłokach. Tak to już jest.

    Romek 63
    Participant
    #85319

    i zrozumienie, żeś idiota."[/i]

    Według opinii publicznej każdy obecnie rządzący jest gorszy od poprzedników i tej opinii nic nie zmieni, choćby zasypał naród złotem i kołysał na obłokach. Tak to już jest.

    całkowita prawda 😀

    Pasuje tu także inne przysłowie "Jeszcze się taki nie narodził coby wszystkim dogodził" ;D

    Manul
    Participant
    #85320

    To tak, jak z wyborem kandydata na męża - każda na początku uroi sobie osobnika pięknego jak Kirk i mądrego jak Spock,

    Ja nie mam tak wielkich wymagań, może być też brzydki jak Spock.

    A ludzie są z urodzenia malkontentami, zawsze będą powtarzać, że kiedyś było lepiej i chyba nic tego nie zmieni.

    Barusz
    Participant
    #85322

    Nie mam poczucia, by rząd Tuska powszechnie uchodził dziś za gorszy od rządów Kaczyńskiego, Marcinkiewicza czy Millera.

    Romek 63
    Participant
    #85327

    Ja nie mam tak wielkich wymagań, może być też brzydki jak Spock.

    O ! Widzę że dzięki Paniom znowu schodzimy na te ciekawsze tematy 😉

    Eviva
    Participant
    #85328

    Ja nie mam tak wielkich wymagań, może być też brzydki jak Spock.

    O ! Widzę że dzięki Paniom znowu schodzimy na te ciekawsze tematy 😉

    Właściwie to Spock (żeby nie było nieporozumień - oryginalny Spock) nie jest wcale taki brzydki. Jest w jego wyglądzie jakaś szlachetność, godność i klasa. Mnie się podoba.

    Romek 63
    Participant
    #85329

    Tak właściwie to chyba - zgadzam się :yes:

    Galactica
    Participant
    #85342

    Nie mam poczucia, by rząd Tuska powszechnie uchodził dziś za gorszy od rządów Kaczyńskiego, Marcinkiewicza czy Millera.

    Wydaje mi się, że jest pokazywany jako najlepszy rząd w historii naszego wspaniałego kraju.

    Romek 63
    Participant
    #85363

    Kłótnia polityków o... udział przodków Tuska w Bitwie pod Grunwaldem ;D

    Jest też nagranie z rozmowy 😆

    http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...e.html?skad=rss

    Galactica
    Participant
    #85365

    Mają się o co kłócić. A że będe złośliwy to ciekawe po czyjej sytonie takowi przodkowie walczyli ❓

    Erixin
    Participant
    #86551

    Przeraża mnie ciemna strona PO. Patia ta mimo zapowiedzi o działaniu w spokoju i tolerancji polaryzuje w straszliwy sposób społeczeństw. Oto fronty na których działa: - Mohery kontra młodzież: - inteligencja kontra matołki - nacjonaliści kontra otwarci na wszystko liberałowie - homofoby kontra homosyTak to wygląda w wykonaniu PO. Dodatkowo to co wyrabia się w komisji śledczej ( hazardowej ) ma coraz mniej wspólnego z demokracją.Mam wrażenie że moi rodacy chcą spokoju, takiego jaki dawał Olo Wspaniały wraz z partią LSD, Teraz mamy nowego wodza i ideał Donalda Cudotwórcę mam nadzieje, że rzeczywistość zaklinana przez niego w TV będzie zgodna rzeczywistością.

    fluor
    Keymaster
    #86556

    Zechcesz rozwinąć w jaki sposób PO polaryzuje te grupy? Zaciekawiło mnie to...

    The D
    Participant
    #86558

    Myślę, że można się zgodzić na pierwszy punkt - w końcu PO aktywnie wykorzystuje sojusz Kaczyńskich z Rydzykiem do dyskredytowania PiS-u. Z drugiej strony w sprawach homoseksualistów, aborcji itd. najaktywniej wypowiada się lewica. Wydaje mi się, że PO wypada tutaj jako całość neutralnie (choć poszczególni członkowie zajmują różne stanowiska).PO chyba zawsze miała przewagę u ludzi z wyższym wykształceniem (nie wnikając w przyczyny takiego stanu rzeczy), ale to jeżeli mówimy o jakiejś polaryzacji na tej linii to chyba zaczęła się od "wykształciuchów" Ludwika Dorna.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 233 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram