Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowe postacie w Supernatural

Nowe postacie w Supernatural

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #3416

  W trzecim sezonie Supernatural poznamy dwie nowe bohaterki, które jak się okazuje, wprowadzą niemałe zamieszanie w życie Sama i Deana, mimo że stać będą po stronie dobra.

  [more]

  Katie Cassidy zagra pierwszą z nich - Rubi, łowczynię demonów. Będzie lubiła wywoływać kłopoty, ale przy tym, jak mówi sama aktorka, potrafiła skopać tyłek. Ma być również odrobinę tajemnicza, a także umieć manipulować ludźmi i kontrolować sytuację. Będzie wiedziała czego chce i postara się o to, by zawsze być kilka kroków przed innymi.

  Druga z bohaterek - Bela - ma być najemniczką. W jej rolę wcieli się Lauren Cohan. Bela ma działać w pojedynkę i mieć własny plan, którym będzie się ściśle kierować. Będzie w posiadaniu wielu rzeczy potrzebnych Samowi i Deanowi, co może doprowadzić do spięć, a nawet walki między bohaterami.

  Rubi pojawi się w serialu wraz z premierą sezonu 4 października, Bela po raz pierwszy wystąpi w trzecim odcinku, czyli 18 października.

  Informacja pochodzi z Scifi.com.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram