Forum Trek.pl Newsy MAM NEWSA! - wskazówki

MAM NEWSA! - wskazówki

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Gosiek
  Participant
  #2738

  Witamy w dziale newsowym. 🙂

  Masz Newsa?

  Połowę sukcesu masz już w kieszeni. 😉 Jesteś pewien, że jest ciekawy, wartościowy i chciałbyś podzielić się nim z naszą społecznością? Śmiało zakładaj temat i pisz.

  Informujemy, że wszystkie tematy muszą najpierw zostać sprawdzone, ew. poprawione i zatwierdzone przez naszych moderatorów by trafić do publikacji. Nie należy tego traktować jako utrudnienia - chcemy w ten sposób zadbać o jakość informacji oraz sprawić, żeby były naprawdę rzetelne i trafiały we właściwe miejsce.

  Kilka przydatnych wskazówek by ułatwić nam pracę, a sobie karierę newsmana 😉

  • Zarejestruj sie! To nie boli. Bez tego kroku nie uda Ci sie zamieścić tu nawet newsa stulecia. 😉
  • Pisz po polsku, to polskie forum, wklejenie newsa w innym języku nie przejdzie. Pamiętaj o poprawnej polszczyźnie.
  • Bądź konkretny. Lanie wody jest dobre na wypracowanie. My chcemy informacji! Postaraj się ograniczać komentarz autorski. 😉
  • Jeśli jest, dołącz informację o źródle [strona www/tytuł gazety ]. W przypadku strony www skróć link używając tagów bbcode dostępnych podczas pisania postów (przycisk Dołączona grafika - wstaw łącze).
  • Jest i obrazek? Świetnie. Dołącz link, my go ściągniemy, zmniejszymy i dołączymy do newsa.
  • Sprawdź czy news pasuje do właściwej kategorii. To proste. Lista jest trochę niżej

  Premiery DVD - informacje o premierach serialowych DVD w USA/Unii Europejskiej oraz o premierach wydawniczych seriali i filmów w Polsce. Wszystkie tytuły, o których piszemy w tym dziale, powinny mieć związek z fantastyką, scifi czy też horrorem. Staramy się też pisać o produkcjach ciekawych, nie ma sensu reklamować filmów klasy D. Jeżeli chcesz poinformować o innej wartościowej Twoim zdaniem produkcji, niezwiązanej z tematyką działu skorzystaj z forum Mesa.

  Nowości Star Trek - informacje o ciekawych wydarzeniach związanych z uniwersum ST - premiery filmów, seriali (także fanowskich), książek, gier, nowe role i wydarzenia z życia trekowych aktorów czy reżyserów, duże konwenty - wszystko znajdzie tutaj swoje miejsce.

  Sci-Fi - informacje dotyczące szeroko rozumianej fantastyki - można w nim pisać o premierach nowych filmów i seriali związanych z tym gatunkiem, ważnych wydarzeniach z życia aktorów i twórców związanych z fantastyką, o publikacjach ciekawych książek czy komiksów z tego gatunku literatury jak również o wszelkich ciekawostkach - grach (nie tylko komputerowych), premierach soundracków etc.

  Pamiętaj tylko, że ten dział służy do zamieszczania krótkich i rzeczowych informacji i ich ew. komentowania - jest przeznaczony do publikowania newsów i powiązany z kanałami RSS. Wszelkie długie i wielowątkowe dyskusje należy prowadzić na forach Star Trek oraz Sci-Fi, Fantasy, Action & Adventure.

  Jeśli nie jesteś czegoś pewny śmiało pytaj. Ten dział jest do twojej dyspozycji.

  Jeszcze raz zapraszamy i zachęcamy do pisania.

  Wasz Security Team i Administracja 🙂

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram