Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Leonard Nimoy o postaci Williama Bella z serialu Fringe

Leonard Nimoy o postaci Williama Bella z serialu Fringe

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #5127

    Przedstawiamy fragment nowego wywiadu z gwiazdą Star Treka, Leonardem Nimoyem, zamieszczony przez The Los Angeles Times

    [more] Nimoy powrócił właśnie z podróży do Vancouver na plan Fringe, gdzie brał udział w zdjęciach do następnego odcinka. Mówił o tym tak, jakby miał to być jego ostatni występ w roli Bella, postaci rzadko widywanej w serialu, będącej jednak we wszystkich aspektach sercem "mitologii" serialu.

    Dołączona grafika

    - Zagrałem tę role w trzech odcinkach. Nie wiem o tym, by miał być czwarty...

    - Proszono mnie o więcej, musimy jednak porozmawiać o tym, w jakim kierunku miałaby podążać ta postać. Na razie William Bell i mój występ zostali wykorzystani do przekazania informacji o istnieniu alternatywnego wszechświata i doświadczaniu przebywania w tym innym świecie. To było O.K., ale nie wiem jeszcze, jakie mają plany rozwinięcia historii tej postaci. Czekam na rozmowę w tej sprawie.

    Cały artykuł można przeczytać tutaj.

    Źródło: TrekWeb[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram