Forum Trek.pl Newsy Star Trek Kosmiczne potyczki w Star Trek Timelines

Kosmiczne potyczki w Star Trek Timelines

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • snowman
    Participant
    #8407

    tZVlEWp.png

    Deweloperzy ze studia Disruptor Beam ujawnili niedawno, że podczas gry w Star Trek Timelines toczyć będzie można kosmiczne pojedynki, zarówno te w wydaniu PvP, jak również PvE.
     

    Mechanizm wspomnianych pojedynków jest niezbyt skomplikowany i ma charakter turowy. Przeciwnicy w każdej rundzie wydają jedną z dostępnych komend po czym oczekują na reakcję rywala itd. Liczbę dostępnych komend można zwiększyć obsadzając stanowiska bojowe okrętu odpowiednimi załogantami. Zawsze lubiłem proste rozwiązania i taka mechanika bardzo mi się podoba. 🙂 Należy oczywiście pamiętać, że przedstawione mechanizmy mogą do czasu premiery ulec mniejszym lub większym zmianom.

    snowman
    Participant
    #121691

    Crap, powinno być oczywiście "zarówno te w wydaniu PvP, jak PvE". Gdzie ta cenzura, gdy jest potrzebna? 😛

    jakubcjusz
    Participant
    #121692

    Za wzorowy sposób rozgrywania bitew uważam ten użyty w Bridge Commanderze (sterowanie energią, celowanie w podsystemy, przydzielanie ekip remontowych...). Co do zaprezentowanego - jeszcze nie wiem, czy mi się będzie podobał 😉

    snowman
    Participant
    #121693

    To będzie gra mobilna, więc niejako z definicji system walki nie może być tak wymyślny jak w Bridge Commander. 🙂

    iron1992
    Participant
    #121694

    Ktoś może mnie oświecić co to za gra się tutaj pichci?

    domirex
    Participant
    #121695

    Trochę rozszerzony RPG turowy w realiach ST tak w dużym ogóle.

    swgs1994
    Participant
    #121698

    Czuje powtórkę z Trexels: "Pay and Cry". Czyli płatne cooldowny na skille i sloty na postacie itp.

    Texas81
    Participant
    #121712

    a włąsnie co do Trexels jakims dziwnym trafem zainstalowalem to jakis spory czas temu i moim oczom ukazalo sie ze od samego poczatku mam lvl około 36 i wszystkie surowce 99 milionow (odpalilem jakas wersje trial czy co?)

    snowman
    Participant
    #121896

    Star Trek Timelines umożliwi graczom latanie sześcianami Borg. 😀

    Qdlatz
    Participant
    #121910

    Turowy system walki był już w starusieńkim Star Trek Birth of the Federation , ale tam był dodatkiem do " Civilization " w świecie treka . Mimo ze był dość drewniany sprawdzał się .Na marginesie jestem ciekaw czy ktoś jeszcze ją poza mną pamięta i ktoś ją w ogóle ukończył , co mnie się nie udało.

     

    Ech stare, dobre  czasy Microprose 

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram