Forum Fantastyka Star Trek Klingońskie Siły Obronne

Klingońskie Siły Obronne

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 73 total)
  • Author
    Posts
  • Coen
    Participant
    #9733

    To dlaczego sami z tego nie skorzystacie? Np. taki rózowy lub lila Sovereign czy Prometheus strzelajacy torpedami w kształcie serduszek. Wasi przeciwnicy nie tyle by padli ze smiechu co pokochali was, nawet borg by sie temu nie oparł

    Anonymous
    Guest
    #9735

    Oo to by był dopiero klimat. Świetny pomysł Coen, popieram w całej lini ^_____^

    Krusty
    Participant
    #9736

    No wiesz chciałem być uprzejmy i pozwolić najpierw klingonom wypróbować taką taktyke 😉 . No ale skoro nie chcecie być pierwszymi to wasza strata, my za to nowości się nie boimy dlatego wypróbujemy to, ale wiesz troche to potrwa ta biurokacja projekty nowych torped itd. oraz etc. 😈 .

    Coen
    Participant
    #9737

    Ta dobrze ze nasze ekrany moga być ustawiane na obraz w czerni i bieli 😀

    A poza tym znalazłem link z jakims jeszcze modelami (do Armady ale zawsze)

    link

    Jak sadzicie co stad jest godnego uwagi?

    Anonymous
    Guest
    #9739

    Ghos'QIH" Cruiser . Jak dla mnie to on jest podobny do wstępnego projektu betleH'a. Do tego zupełnie pierwszego, zanim zacząłem wprowadzać Twoje poprawki, Coen 😀

    Coen
    Participant
    #9785

    Tak, faktycznie 🙂 Dopiero jak powiedziałes zwróciłem na to uwage 🙂 Jednak ten okret zrobiłbym jako jakas krótka serie (ok 10 okretów) obecnie produkowana tylko na potrzeby jakiegos jednego konkretnego rodu

    EddieGcT
    Participant
    #9810

    To fakt, napewno takie okrety wyroznialyby rod dla ktorego bylyby budowane, swoja droga tak z wygladu to one jakos podchodza mi pod Vor'Cha, ciekawe jak by sie mial jeden do drugiego chociaz ten Ghos'QIH" Cruiser wyglada na bardziej zwrotny i zapewne lepiej radzilby sobie w walkach kolowych, z drugiej strony zapewne zostalo to okupione zmniejszeniem sily ognia.Calkiem ciekawie prezentuje sie tez D-13 Light Cruiser, moglby byc to godny nastepca K'T'Inga

    Coen
    Participant
    #9852

    Hmmm..D 13 za bardzo przypomina mi transportowiec z konca XXIII wieku.

    EddieGcT
    Participant
    #9902

    Transportowiec, czy ja wiem, moze troche ale z drugiej strony to nawet dobrze 🙂 tak moze troche niepozornie wygladac a jak przyjdzie co do czego to ciach i juz kolejne zwyciestwo na koncie 😀

    Coen
    Participant
    #9906

    Tak, masz racje:) Mogłyby byc nawet specjalne akcje grupy tych okretów dodawanych do duzego konwoju innych, zwykłych transportowców, pozornie tylko słabo bronionych, a kiedy wróg sie polasi D-13 ujawniałyby swe prawdziwe mozliwosci

    Kronos
    Participant
    #9926

    Tak jakbym był w domu, znajome dzwięki, odgłosy walki, pijący i śpiewający pieśni wojownicy :)No i ten klimat, precz z Federacją i jej cukierkowymi żołnierzami, Niech żyje IMPERIUM KLINGOŃSKIE

    Anonymous
    Guest
    #9938

    Dla zainteresowanych: federaści mają swoje linki...My też. Oto pierwszy:

    link

    Nic, tylko wybierać...

    Coen
    Participant
    #9940

    Tak sposrod nich fajnie prezentuje sie jeden zwłaszcza:

    link

    Przeciwwaga dla zmodernizowango Sovka 🙂

    Krusty
    Participant
    #9941

    W sile ognia tak ale niestety nie jest zbyt dobry w zwrotności i zbyt szybki teżnie kolejny Klingoński moloch.

    Coen
    Participant
    #9942

    No wiesz, na tym to u nas polega, niektóre okrety sa jako molochy inne jak szerszenie 🙂

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 73 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram