Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Jurassic Park 4 - konkrety

Jurassic Park 4 - konkrety

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • Jamjumetley
    Participant
    #7551

    Nareszcie dostaliśmy coś "namacalnego" w kwestii trzeciego sequela Parku Jurajskiego. Zatytułowany będzie Jurassic World, a datę premiery zaklepano na 12 czerwca 2015 roku. Reżyseruje Colin Trevorrow. Czy macie jakieś pomysły co do znaczenia tytułu?

    Dołączona grafika

    oficjalne logo Jurassic World

    Źródło: Universal Pictures

    Coen
    Participant
    #114123

    Osobiście mam nadzieję, że będzie to oznaczało, że dinozaury wydostały się spod kontroli i próbują opanować świat. Mam nadzieję, że nowy film odejdzie od bzdurnej, eko-terrorystycznej tematyki i będzie można pooglądać polowania dinozaurów i na dinozaury w centrach miast.Nie wiem jak Ty, ale dla mnie dino-apokalipsa jest lepsza od zombie-apokalipsy 🙂

    I. Thorne
    Participant
    #114168

    Oto fabula/Oderwana od glownej fali ekologow grupa radykalow z Greenpeace wykrada z amerykanskich laboratoriow prototyp wehikulu czasu. Tylko zamiast ogladac dawne czasy, tworza serie dziur czasoprzestrzennych i "przyzywaja" stwory sprzed milionow lat. No i Marines maja co rozwalac.Bohaterowie:1. Bialy naukowiec typu nerd, rozwodnik z dzieckiem majace ADHD2. Cycata wojskowa dajaca w morde kazdemu macho, co klepie ja w wielkie siedzenie3. Amerykanski prezydent - obowiazkowo Murz... to znaczy Afroamerykanin.4-nieskonczonosc. Bezimienne zmasakrowane tlumy.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram