Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Fragment X-Men First Class

Fragment X-Men First Class

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #6245

    Historia początków najsłynniejszej szkoły mutantów już za niecały miesiąc trafi do kin. Tymczasem w sieci pojawiają się kolejne klipy promocyjne, a niedawno opublikowano minutowy fragment filmu. Prezentujemy go poniżej, a trzy nowe klipy możecie obejrzeć na film.wp.pl.

    Erixin
    Participant
    #98215

    Nareszcie, jedyna seria o superbohaterach która do mnie przemawia.

    Match
    Participant
    #98843

    Widziałem dzisiaj - moim zdaniem najlepsza jak do tej pory część.Bardzo dobrze pokazuje kształtowanie się postaw Xaviera i Magneto, przy tym pokazano to tak, że wciąż się zastanawiam który z nich ma rację.Nie wiem też, czy to bardziej prequel czy reboot.

    Silver Phoenix
    Participant
    #98849

    Trzeba było czytać komiksy, dopiero byś miał dylemat 🙂

    Match
    Participant
    #98857

    Tak, wiem że Marvel ma kilka(naście) uniwersów :)Przeczytałem w necie, że to jedna reboot i kolejna część będzie za rok.

    Silver Phoenix
    Participant
    #98858

    Nawet nie o uniwersa chodzi. Swego czasu TM- Semic wydawał u nas X-Men (dawno to było) - zachowania Magneto i Xaviera zmieniały się z czasem. Im dłużej się ich "znało", tym większy problem kogo właściwie poprzeć...

    Match
    Participant
    #98859

    Myślałem, że chodzi Ci o niezorientowanie czy to prequel czy reboot związane z mnogością uniwersów.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram