Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Film World of Warcraft ma już reżysera

Film World of Warcraft ma już reżysera

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
  • Author
    Posts
  • BeneGesserit
    Participant
    #4817

    Sam Raimi wynajęty został do wyreżyserowania Warcrafta, adaptacji MMORPG World of Warcraft. Film zostanie wyprodukowany przez Legendary Pictures i Blizzard Entertainment przy współudziale finansowym i dystrybucji Warner Bros. Na razie Raimi ma jedynie nadzorować rozwój Warcrafta, a zdjęcia rozpocząć, gdy ukończy prace nad Spider-Manem 4.

    Źródło: SCI FI Wire

    Aved
    Participant
    #75673

    wspaniale. Bardzo lubię tego reżysera, głównie za Spider-Many. Nawet nie znam WoWa, ale w oczekiwaniu na ten film chyba kilka razy zagram ;]

    Silver Phoenix
    Participant
    #75674

    Wszystko ładnie pięknie, ale jeśli zrobią nocne/krwawe elfy (zwłaszcza elfki) w kiepski wizualnie sposób, nie daruję...

    Mam nadzieję, że nie widzieli elfów z ekranizacji "Wiedźmina"...

    Coen
    Participant
    #75675

    Ja z kolei się boję aby nam nie wyszły emo-orki...

    Krusty
    Participant
    #75676

    Rozumiem film Halo ale WOW absolutnie to żaden materiał na film... no ale Koreańce już się pewnie hibernują. 😉

    Silver Phoenix
    Participant
    #75677

    Czy ja wiem?

    http://www.filmweb.pl/topic/685255/CO%C5%9...RAFTA!.html

    Artykuł już stary, ale pokazuje, że jednak można. Przynajmniej w teorii, bo co wyjdzie - dopiero zobaczymy.

    Nie ukrywam, że chętnie bym to obejrzał - mimo, iż moje dokonania w świecie Warcrafta skończyły się na "Lodowym Tronie" a WoW-a nigdy nie tknąłem i raczej nie tknę 😉

    r_ADM
    Participant
    #75678

    WoW zdecydowanie ma w sobie potencjal na dobry film - swiat jest fajny, postacie nie sa czarno biale, zdecydowanie mozna by z tego zrobic fajny scenariusz.

    Cross
    Keymaster
    #75679

    Pewnie by można. Niestety, jeszcze nie widziałem dobrego filmu na podstawie gry.

    Silver Phoenix
    Participant
    #75680

    Zależy, czego się szuka ;)"Doom", "BloodRayne", "Alone in the Dark", "Resident Evil", nawet "Dungeon Siege"... Wszystko adaptacje filmowe gier. Ale właśnie - adaptacje. Jeśli nie wymaga się stuprocentowej zgodności z oryginałem i szuka lekkiej rozrywki - są znośne.

    Gosiek
    Participant
    #75681

    Silver, zapomniałeś wymienić "Silent Hill", który, przynajmniej w moim odczuciu, jest filmem dobrym i oddającym klimat pierwowzoru. Czyli jednak można. Gdyby film na podstawie WoW-a miał budżet na efekty zbliżony do adaptacji trylogii Tolkiena, to nie martwiłabym się przynajmniej, jak to będzie wyglądać. 😉 A tak... Trzeba będzie poczekać i zobaczyć, co z tego wyjdzie.

    Krusty
    Participant
    #75682

    WoW zdecydowanie ma w sobie potencjal na dobry film - swiat jest fajny, postacie nie sa czarno biale, zdecydowanie mozna by z tego zrobic fajny scenariusz.

    Serio.... dla mnie to sztampowe fantasy jako świat zaś perfekcyjnie wykonana gra. Z postaciami mam problem skłamałbym pisząc że żadna mi w pamięć nie zapadła ale jakoś nie widzę ich na dużym ekranie. No ale zawsze jest nadziej że Rami zrobi Evil Dead 3 w świecie WOWa. 😉

    W każdym razie i tak to lepsze niż film GOW.

    Kamil
    Participant
    #75685

    Coś mam złe przeczucia :glare: . Ten film jest większym wyzwaniam niż Władca Pierścieni. Może jednak im się powiedzie i bendzie hicior. 😎

    Dzik
    Participant
    #75686

    Dużo bardziej cieszyłbym się, gdyby robili film na podstawie systemu Warhammera 40k 🙂 Znacznie większe pole do popisu, moim zdaniem ciekawszy świat, chociaż pewnie kategoria 16+ 😛

    Silver Phoenix
    Participant
    #75688

    Heh... Wszystko zależy, kto się za to bierze. W DnD potencjał też jest. Tyle, że co z tego? Widziałem dwie części ekranizacji. Powiem krótko: trochę nie tego się spodziewałem... 😉

    Krusty
    Participant
    #75689

    Heh... Wszystko zależy, kto się za to bierze. W DnD potencjał też jest. Tyle, że co z tego? Widziałem dwie części ekranizacji. Powiem krótko: trochę nie tego się spodziewałem... 😉

    A wystarczyło spojrzeć na budżet. 😉

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram